Duran Duran Czech Republic · http://www.duranduran.cz/

Live 2008

2008-12-09

SET LIST - Toronto, Kanada: The Valley, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Nite-Runner, Notorious, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, A View To A Kill, Serious / Nice, Falling Down, Come Undone, Ordinary World, Is There Something I Should Know?, The Reflex, White Lines, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-12-08

SET LIST - Columbus, USA: The Valley, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Nite-Runner, Notorious, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, A View To A Kill, Falling Down, Come Undone, Ordinary World, Is There Something I Should Know?, The Reflex, White Lines, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-12-06

SET LIST - Biloxi, USA: The Valley, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Nite-Runner, Notorious, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, A View To A Kill, Falling Down, Come Undone, Ordinary World, Is There Something I Should Know?, The Reflex, White Lines, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Live 2008

2008-12-05

SET LIST - Houston, USA: The Valley, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Nite-Runner, Notorious, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, A View To A Kill, Falling Down, Come Undone, Ordinary World, Is There Something I Should Know?, The Reflex, White Lines, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-12-01

A rušení koncertů pokračuje! Tentokrát to odnesli fanoušci v USA. První 3 koncerty prosincového turné v USA jsou zrušeny z důvodu trvajících zdravotních problémů Nicka Rhodese. (Info: dd.com)

2008-11-27

Další zrušené koncerty! Tentokrát to odnesli fanoušci v Mexiku. Oba naplánované koncerty v Mexiku dnes ráno Duran Duran zrušili z důvodu nemoci Nicka Rhodese. Podle lékařů to vypadá na važnou infekci středního ucha a nebylo mu doporučeno cestovat, ale zahájit okamžitou léčbu. Kapela věří, že na pódia se vrátí na další plánovaný koncert, 1.prosince do San Antonia v USA. (Info: dd.com)
DVD Rio

2008-11-25

DVD: Rio (překlad)! Na stránky jsem dnes přidal skvělý překlad titulků hlavní části asi měsíc starého DVD našich Duran Duran - Rio. Velké díky patří pro Case!
Nick Rhodes: Hungry Like The Wolf byla vlastně složena na Jupiteru 8, což byl syntezátor, který jsme používal pro většinu věcí na Riu. V té době, kolem roku 1982, byl víceméně novinkou, a já se do něj totálně zamiloval. Myslím, že jsme se Simonem té předešlé noci někde popíjeli a měli jsme tu nejděsivější kocovinu a z nějakého důvodu jsme se za to hrozně styděli a rozhodli se to nějak napravit. Takže jsme se vydali do studií EMI na Manchester Square, byli jsme tam docela brzo, a cestou v autě jsme cosi poslouchali a měli jsme určitý nápad a já si začal hrát s tím jedním zvukem. Takhle to určitě nebude znít kdovíjak podobně, potřebovalo by to efekty, ale... A Simona napadl text a když se kolem oběda objevili všichni ostatní, měli jsme už v podstatě hotovou celou skladbu. A pak nastoupil Andy a doplnil do toho ohromný kytarový riff a John s Rogerem si říkali "To bude hračka." ... kompletní překlad
Yasmin

2008-11-25

Britská modelka Yasmin Le Bon (manželka Simona LeBona) se dnes objevila na předávání cen British Fashion Awards v Lawrence Hall v Londýně. Večer byl věnován oslavě britských módních návrhářů a designerů. (Info: chinadaily.com.cn)

2008-11-23

SET LIST - Rio de Janeiro, Brazílie: The Valley, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Nite-Runner, Notorious, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, A View To A Kill, Falling Down, Serious / Nice, The Chauffeur, Come Undone, Ordinary World, Is There Something I Should Know?, The Reflex, White Lines, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Live 2008

2008-11-22

SET LIST - Sao Paulo, Brazílie: The Valley, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Nite-Runner, Notorious, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, A View To A Kill, Falling Down, Serious / Nice, The Chauffeur, Come Undone, Ordinary World, Is There Something I Should Know?, The Reflex, White Lines, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-11-21

SET LIST - Sao Paulo, Brazílie: The Valley, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Nite-Runner, Notorious, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, A View To A Kill, Falling Down, The Reflex, The Chauffeur, Come Undone, Ordinary World, Is There Something I Should Know?, Serious / Nice, White Lines, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-11-19

Duran Duran zrušili koncert v Porto Alegre, který byl naplánovaný na 25.listopadu, protože by zřejmě nestihli přesunout včas všechen "koncertní materiál" na další vystoupení, do Mexika. (Info dd.com)

2008-11-18

SET LIST - Panama: The Valley, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Nite-Runner, Notorious, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, A View To A Kill, Falling Down, The Reflex, Come Undone, Ordinary World, Is There Something I Should Know?, White Lines, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-11-15

Oficiální kalendář 2009 si můžete zakoupit od dnešního dne na duranduran.com! (24 stran plus 4-stránkový obal).
Live 2008

2008-11-15

SET LIST - Caracas, Venezuela: The Valley, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Nite-Runner, Notorious, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, A View To A Kill, Falling Down, The Reflex, Come Undone, The Chauffeur, Skin Divers, Is There Something I Should Know?, Serious / Nice, White Lines, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Ordinary World, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-11-12

SET LIST - Bogotá, Kolumbie: The Valley, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Nite-Runner, Notorious, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, A View To A Kill, Falling Down, The Reflex, Come Undone, The Chauffeur, Skin Divers, Is There Something I Should Know?, Serious / Nice, White Lines, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Ordinary World, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-11-09

SET LIST - Santiago, Chile: The Valley, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Nite-Runner, Notorious, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, A View To A Kill, Falling Down, The Reflex, Come Undone, The Chauffeur, Skin Divers, Is There Something I Should Know?, Serious / Nice, White Lines, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Ordinary World, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Live 2008

2008-11-07

SET LIST - Argentina: The Valley, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Nite-Runner, Notorious, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, A View To A Kill, Falling Down, The Reflex, Come Undone, The Chauffeur, Skin Divers, Is There Something I Should Know?, Serious / Nice, White Lines, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Ordinary World, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-11-04

SET LIST - Peru: The Valley, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Nite-Runner, Notorious, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, A View To A Kill, Falling Down, Skin Divers, The Reflex, Come Undone, The Chauffeur, Is There Something I Should Know?, Serious / Nice, White Lines, Sunrise (*věnováno novému americkému prezidentovi, Baracku Obamovi), Wild Boys, Girls On Film, Ordinary World, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
The Billboard Hot 100 All-Time Top Artists

2008-11-04

Billboard Hot 100 slaví 50.výročí svého vzniku a k tomuto výročí Billboard.com zveřejnil speciální žebříček 100 nejlepších interpretů právě v této hitparádě (The Billboard Hot 100 All-Time Top Artists) a Duran Duran figurují na solidním 52.místě!

2008-11-03

Duran Duran přijeli do Limy (Peru) , už 1.listopadu. Kapela zde začíná své jihoamerické turné v úterý 4.listopadu. Všichni čtyři se zúčastnili tiskové konference v místním hotelu a Nick s Johnem ještě navíc absolvovali interview v místním rádiu - Radio Oxígeno. (fotky)
Happy Birthday

2008-10-27

Happy birthday pro Simona LeBona k jeho úžasným 50. narozeninám!

2008-10-14

The Best Of Bond ... Capitol/EMI vydává The Best Of Bond...James Bond na CD/DVD a to 25.října 2008. CD/DVD bude obsahovat 23 titulů z filmů z Jamesem Bondem (i se skladbou Duran Duran A View To A Kill) plus dříve nevydaný bonus, pět hudebních videí (také A View To A Kill), živou nahrávku skladby Goldfinger a další.
John Taylor

2008-10-07

Interview s Johnem Taylorem z roku 2005 je díky překladu Arlene od dnešního dne na těchto stránkách: Co byla vaše nejextravagantnější koupě? Auto. V jedné chvíli jsem měl tři Aston Martiny. Absurdní. Trochu moc okázalosti najednou, nemyslíte? Musel jsem trochu přibrzdit. No, pořád mám rád auta. Mám to v krvi. Kluci z Anglie to tak mají. Už neplatí můj dům, můj hrad. Angličanův hrad je jeho auto.
Co byla nejpodivnější věc, co jste dostal od svých fanoušků? Obvykle jsme dostávali spousty plyšových hraček, z nějakého podivného důvodu například i papoušky nebo traktůrky. Taky jsem dostal několik podomácky vytvořených panenek s mojí tváří. Některý dárky byly nechutné a ty jsme vyhazovali. Co jsme mohli dělat jiného? Řekli jsme snad někomu, aby nám poslal přetržený penis?
Více .... (Všechny naše překlady jsou zde.)

2008-10-07

Other Voices, Other Rooms je výstava děl Andyho Warhola, která probíhá ode dneška až do 18.1.2009 v londýnské The Hayward Gallery a jelikož je Nick Rhodes velkým obdivovatelem Warholova umění, není divu, že se objevil na návštěvě galerie a to už včera 6.10. (Fotky)
Red Carpet Massacre World Tour 2008

2008-10-02

Další data koncertů se opět objevují v letošním obřím celosvětovém turné Red Carpet Massacre World Tour našich Duran Duran. Opět pro fanoušky za oceánem, tentokrát v Severní Americe, jsou potvrzeny tato data a místa:
Prosinec 1, 2008 - Majestic Theatre, San Antonnio, TX, USA
Prosinec 2, 2008 - Nokia Theatre, Dallas, TX, USA
Prosinec 4, 2008 - Brady Theatre, Tulsa, OK, USA
Prosinec 5, 2008 - Verizon Wireless Theatre, Houston, TX, USA
Prosinec 6, 2008 - Beau Rivage Theatre, Biloxi, MS, USA
Prosinec 8, 2008 - Schottenstein Center, Columbus, OH, USA
Prosinec 9, 2008 - Air Canada Centre, Toronto, ONT, Kanada
Prosinec 10, 2008 - Metropolis, Montreal, QC, Kanada
Prosinec 12, 2008 - MGM Grand Foxwoods Casino, Mashantucket, CT, USA
Prosinec 13, 2008 - House of Blues (@ The Showboat), Atlantic City, NJ, USA
Prosinec 14, 2008 - Wellmont Theatre, Montclair, NJ, USA
Red Carpet Massacre

2008-10-01

Recenze! Našel jsem při brouzdání po netu na měsíc starou recenzi na skoro rok staré poslední album DD Red Carpet Massacre a tady ji máte i vy ostatní: Album Red Carpet Massacre britských Duran Duran představuje spojení popové klasiky osmdesátých let s aktuálními zvukovými trendy. Vždyť co lze čekat od alba, jehož vznik si pod svá ochranná křídla vezme Justin Timberlake? A jelikož máme rok 2008, dostal se kromě něho ke slovu také provařený režisér všech ambiciózních popových produkcí současnosti – Timbaland. Oba tak dle očekávání přetvořili bývalé idoly osmdesátých let v poměrně aktuálně znějící těleso, což jim budiž přičteno ke cti. Nic však není tak jednoznačné jak se může zdát, protože se tato skutečnost stala dvojsečnou zbraní. Urputná snaha o odtržení Duran Duran od jejich dávných kořenů se totiž nakonec neukázala být tolik ku prospěchu věci. Více ....
Red Carpet Massacre World Tour 2008

2008-09-30

Další data koncertů se objevují v letošním obřím celosvětovém turné Red Carpet Massacre World Tour našich Duran Duran. Pro fanoušky za oceánem jsou potvrzeny tato data a místa:
Listopad 4, 2008 - Explanada Del Monumental, Lima, Peru
Listopad 7, 2008 - GEBA, Buenos Aires, Argentina
Listopad 9, 2008 - Arena Santiago, Santiago, Chile
Listopad 12, 2008 - Coliseo el Campin, Bogotá, Kolumbie
Listopad 15, 2008 - Campo de Fútbol USB, Caracas, Venezuela
Listopad 18, 2008 - Figali Convention Center Outdoors, Panama City, Panama
Listopad 21, 2008 - Via Funchal, Sao Paulo, Brazílie
Listopad 22, 2008 - Via Funchal, Sao Paulo, Brazílie
Listopad 23, 2008 - HSBC Arena, Rio de Janeiro, Brazílie
Listopad 25, 2008 - Pepsi on Stage, Porto Alegre, Brazílie
Listopad 28, 2008 - Sports Palace, Mexico City, Mexiko
Listopad 29, 2008 - Arena VFG, Guadalajara, Mexiko

2008-09-28

Rock Band 2 - pořádný rockový nářez! Letošní podzim bude ve znamení druhého dílu muzikální rockové hry. Ve 24 městech vás čeká skoro šedesát vystoupení, přičemž se můžete sami chopit jakéhokoliv nástroje (za ostatní hraje počítač), nebo dát kapelu dohromady společně s kamarády a odpálit opravdovou show. V rámci svých vystoupení budete muset zahrát požadované skladby; Rock band 2 nabídne přes osm desítek různých songů. Zahrajte si fláky od formací, jako je Linkin Park, Guns n´ Roses, Nirvana, Offspring, Red Hot Chili Peppers, Duran Duran ... Celý článek najdete na hratelne.centrum.cz.

2008-09-21

Rio No.1! Videoklip Duran Duran k singlu RIO byl zvolen na stránkách MTV nejlepším klipem všech dob. A co na to Nick? "Všichni jsme absolutně nadšení, poctění i potěšení z hlasování o nejlepší video všech dob diváků MTV."
Andy´s book

2008-09-09

Wild Boy: My Life In Duran Duran je název již avizované knihy Andyho Taylora, která dnes vychází v angličtině (v češtině si o ní můžeme nechat jen zdát) o jeho působení v Duran duran v letech 1980-1985 a 2001-2006. Info: ISBN: 0446509302, ISBN-13: 9780446509305, 324 stran, vydavatel: Grand Central Publishing.
Krátkou ukázku v češtině najdete zde.

2008-09-02

Duran Duran potvrdili 5 koncertů v Jižní Americe, které odstartují 4. listopadu 2008 v Peru.
Listopad 4. - Explanada Del Monumental, Lima, Peru
Listopad 7. - GEBA, Buenos Aires, Argentina
Listopad 9. - Arena Santiago, Santiago, Chile
Listopad 12. - Coliseo el Campin, Bogotá, Kolumbie
Listopad 18. - Figali Convention Center Outdoors, Panama City, Panama.
(dd.com)

2008-08-15

Víkend s Duran Duran na Kiss 98! To nejlepší a nejzajímavější od Duran Duran uslyšíte tento víkend s Dušanem Krejdlem a jeho skvělými komentáři na Kiss 98! Nalaďte se s Duran Duran od soboty 16.8. do neděle 17.8. od deseti do šesti večer! Pětka divokejch kluků míří o víkendu k vašim uším! Nakažlivé melodie, excelentní muzika, skvělé aranže a zpěv, který provokuje - taková je bájná pětka – Duran Duran. (kiss98.cz)
Vacation

2008-08-09

Simon LeBon byl k vidění tento týden na dovolené s manželkou Yasmin a jejich rodinou na ostrově Sardinie, kde si užívali slunce i moře! (lovetripper.com)

2008-08-06

Duran Duran vydají RIO! Úspěšné album Duran Duran Rio bude vydáno na DVD jako součást série Classic Albums DVD v říjnu tohoto roku.
DVD by mělo obsahovat live nahrávky skladeb Save A Prayer, The Chauffeur, New Religion, Hungry Like The Wolf a titulní skladby Rio - a také rozhovory, ukázky z nahrávání alba i pohledy do zákulisí.
Classic Albums: Rio by mělo podle stránky uncut.co.uk vyjít u Eagle Rock Entertainment 27. října 2008.
4CD

2008-08-01

První 4 alba Duran Duran byly znova vydány jako remasterované re-edice na 4CD v papírových obalech (zmenšeniny LP obalů) v Japonsku u společnosti Toshiba 28. května 2008. (duran2.net)

2008-07-26

SET LIST - Malta: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-07-23

SET LIST - Reggio, Itálie: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, The Chauffeur, A View To A Kill, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Live

2008-07-20

SET LIST - Miláno, Itálie: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-07-19

SET LIST - Miláno, Itálie: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-07-18

SET LIST - Ravenna, Itálie: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Live

2008-07-16

SET LIST - Řím, Itálie: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-07-15

SET LIST - Mantova, Itálie: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-07-13

SET LIST - Vídeň, Rakousko: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde a také fotky z koncertu i fandů!)
Live

2008-07-12

SET LIST - Curych, Švýcarsko: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-07-10

SET LIST - Lisabon, Portugalsko: Sunrise, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Come Undone, The Reflex, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-07-07

SET LIST - Birmingham, Velká Británie: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-07-06

SET LIST - Nottingham, Velká Británie: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Revival Band Concert

2008-07-05

Koncert revival skupin, tak pod tímto názvem se dnes konal velký koncert pod "holým nebem" na Stadióně v Zámockom parku v Malackách na Slovensku. Klikněte na tento odkaz a prohlédněte si fotky s koncertu DD revivalu - Bond!

2008-07-05

SET LIST - Liverpool, Velká Británie: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Live

2008-07-03

SET LIST - Londýn, Velká Británie: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-07-02

SET LIST - Paříž, Francie (společně s Markem Ronsonem): Tel Aviv, Is There Something I should Know?, The Valley, Wild Boys, Nite Runner, Notorious, Sign Of The Times, I Don´t Want Your Love, Save A Prayer, Red Carpet Massacre, Bond Medley, A View To A Kill, Planet Earth, Girls On Film, 5.55, Ordinary World, The Chauffeur, Song 2, Tricked Out, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-06-22

SET LIST - Kodaň, Dánsko: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
yoox.com

2008-06-22

Duran Duran & YOOX! Internetový obchod YOOX slaví tento měsíc 8. narozeniny směsicí hudby, módy a umění. K této příležitosti vznikla kompilace 8 skladeb exkluzivně pro společnost YOOX, na které se objevil i remix Matta Heldera (Arctic Monkeys) skladby Duran Duran - Skin Divers. Kompilace je ke slyšení na netu a od dnešního dne i ke stažení. Více najdete na dd.com nebo yoox.com!

2008-06-21

SET LIST - Odense, Dánsko: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, Tempted, A View To A Kill, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-06-20

Happy birthday pro Johna Taylora k jeho 48. narozeninám!
Amsterdam live

2008-06-19

SET LIST - Amsterdam, Nizozemí: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-06-18

SET LIST - Brusel, Belgie: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde + několik fotek)

2008-06-17

SET LIST - Kolín n.R., Německo: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde + spoustu fotek na all-areas-gallery.de)
Flavio Briatore (svatba)

2008-06-14

Duran Duran na svatbě! Svatba roku dle italských médií právě vrcholí. Flavio Briatore, šéf stáje formule 1 Renault, se oženil a vzal si o 30 let mladší přítelkyni Elisabettu Gregoraciovou. Obřad se uskutečnil v kostele nedaleko Vatikánu a za svědky novomanželům byli promotér formule 1 Bernie Ecclestone a šéf známé oděvní firmy Luciano Benetton ... Hostům bude hrát anglická kapela Duran Duran, podávat se budou italské speciality ... Více najdete na iDnes.cz!

2008-06-10

Duran Duran zahráli živě v pyramidě v pařížském Louvru 45-minutový set a pomohli tak pořadatelům vydělat nějaké ty peníze na otevření Galerie umění 18. století v Paříži! (info: cbc.ca, hellomagazine.com, yahoo.com + fotky: gettyimages.com)

2008-06-08

Happy birthday pro Nicka Rhodese k jeho 46. narozeninám!

2008-06-06

Duran Duran zrušili svůj plánovaný koncert v Nice ve Francii (12.6.2008) kvůli úmrtí Nickova otce! Upřímnou soustrast!
Live 2008

2008-05-31

SET LIST - Central Park Summerstage, New York: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, The Chauffeur, Rio. (Fotky z koncertu a všechny set listy najdete jako vždy tady)

2008-05-30

SET LIST - Central Park Summerstage, New York: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-05-28

SET LIST - Agganis Arena, Boston: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-05-27

SET LIST - Merriweather Post Pavilion, Columbia: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Revival Band Concert

2008-05-26

Koncert revival skupin, tak pod tímto názvem se bude konat jeden velký koncert na který sa můžete tešit 5.července 2008. A to všechno pod "holým nebem" na Stadióně v Zámockom parku MALACKY. Koncert začíná v 19.00hod. Vstupné je zdarma!!
Koncert odstartuje česká skupina Depeche Mode revival, kterou potom následně vystřídá bratislavská skupina U2 revival October. No a nakonec všechko uzavře domácí malacká skupina Duran Duran revival BOND.
Jednodušše, kdo má rád Open Air koncerty, velké podium, kvalitní decibely, světelnou show a hlavně spoustu dobré muziky, tak musí přijít! Přesná mapa je na tomto odkazu!

BOND (Duran Duran revival band) - website!
Live 2008

2008-05-24

SET LIST - Paradise Island, Bahamas: Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, Falling Down, A View To A Kill, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-05-22

SET LIST - Mann Center, Philadelphia: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Live 2008

2008-05-21

SET LIST - Koka Booth Amphitheatre, Raleigh: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-05-19

SET LIST - Mizner Park Amphitheatre, Boca Raton: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-05-18

SET LIST - UCF Arena, Orlando: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
MF Dnes

2008-05-17

Deník MF DNES připravil sérii exkluzivních hudebních kolekcí. Na každém CD najdete výběr 20 českých i zahraničních hitů a navíc dvacetistránkový přehled klíčových událostí roku z politiky, kultury, hudby a sportu. Kolekce by měla v dlouhodobém výhledu postupně zmapovat celých čtyřicet let.
A dnes vychází CD s výběrem skladeb z roku 1985 a najdete na něm skladbu Wild Boys od Duran Duran ... a MF Dnes k ní píše toto:
Největší britská kapela své doby založila svůj úspěch na využití nového fenoménu - videoklipu. Se startem hudební televize MTV stoupala i hvězda téhle kapely - zásadním klipem se stal právě The Wild Boys z alba Arena (live 1984) - výpravný klip, při jehož natáčení se lehce zranil lídr kapely Simon LeBon. Duran Duran byli sice v roce 1985 na vrcholu, ale zároveň procházeli i velkou vnitřní krizí. Neshody v kapele vedly nakonec k jejich dočasnému rozchodu, založení dvou nesmiřitelných formací Arcadia a Power Station. Opětovně se ve stejném složení sešli až v novém tisíciletí.

2008-05-17

SET LIST - Chastain Park Amphitheatre, Atlanta: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Live 2008

2008-05-15

SET LIST - Masonic Temple Theatre, Detroit: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-05-14

SET LIST - Rosemont Theatre, Chicago: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, The Chauffeur (With Billy Corgan from Smashing Pumpkins), Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-05-12

SET LIST - Wells Fargo Theatre, Denver: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-05-12

Duran Duran zahrají živě na Maltě 26.července 2008! Konkrétním místem koncertu je Luxol Parade Grounds. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Andy Taylor

2008-05-11

Andy Taylor a jeho nové album Burger Kingdom již brzy v prodeji (snad!). Skladby: 1. Moaner Liza Smythe, 2. Burger Kingdom, 3. Quicksand, 4. Visible Target, 5. Next In Line, 6. You Zombie, 7. Undadog, 8. Feelin Like Elvis, 9. End Of The World, 10. Enemies, 11. Mad Dogs & Englishmen, 12. Come Back.

Band: Andy Taylor - kytara & zpěv, Liam Keenan - zpěv & klávesy, Joe Breban - bicí, Mikey Dunn - basová kytara. Produkoval Andy Taylor. Napsali & aranžovali Andy Taylor & Liam Keenan. (Info: www.andytaylor.com & hudba na rockaffairs.com)

2008-05-10

SET LIST - The Joint, Las Vegas: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Arcadia

2008-05-10

Píseň od Arcadie na turné? Nick Rhodes řekl v rozhovoru pro thecheappop.com že skupina plánuje zahrát skladbu Election Day během probíhajícího turné Red Carpet Massacre. Tato skladba, kterou nahrál Nick Rhodes společně se Simonem LeBonem a Rogerem Taylorem v roce 1985 pod hlavičkou projektu Arcadia nebyla dosud v současné sestavě DD (LeBon, Taylor, Taylor, Rhodes) na živo ke slyšení.

2008-05-09

SET LIST - The Joint, Las Vegas: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, A View To A Kill, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, Notorious, Electroset, Rio, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Planet Earth (hosté: Brandon Flowers a David Keuning z The Killers), Wild Boys. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Live

2008-05-08

SET LIST - Valley View, San Diego: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-05-06

SET LIST - Dodge Theatre, Phoenix: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-05-06

Článek ke koncertu s M.Ronsonem se včera objevil na českém internetu: Britská kapela Duran Duran, která zažila svou největší slávu v 80. letech minulého století, chystá speciální koncert v Paříži pod taktovkou hudebníka Marka Ronsona. Ten se chystá oprášit jejich staré hity a obléknout je do nového hávu. Koncert plánovaný na 2. července bude jen pro zvané; bude ale zfilmován a promítán ve světových kinech.... více.
Live

2008-05-04

SET LIST - Nokia Theatre, Los Angeles: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-05-03

SET LIST - Santa Barbara, CA: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Mark Ronson

2008-05-02

SET LIST - Sleep Train Pavilion, Concord: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-05-02

Duran Duran a Mark Ronson se setkají na speciálním koncertu v rámci série Smirnoff Experience v La Cigale v Paříži a to 2.července 2008. Více infos najdete zde! (v angličtině)
Italy

2008-05-01

Duran Duran v Itálii! Sedm nových měst, sedm nových datumů, jeden stát - Itálie! Turné Red Carpet Massacre se v polovině července 2008 přesune na Apeninský poloostrov, konkrétně:
15.července 2008 - Palazzo Te, Mantova
16.července 2008 - Roma Rock Festival, Řím
18.července 2008 - Pala De Andre, Ravenna
19.července 2008 - IDR o Scalo, Miláno
20.července 2008 - Spiaggia Del Faro, Jesolo
22.července 2008 - Arena Flegrea, Neapol
23.července 2008 - Calabria Piazza Indipendenza, Reggio

2008-04-30

SET LIST - WaMu Theatre, Seattle: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Roger Taylor

2008-04-29

SET LIST - General Motors Place, Vancouver: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-04-26

Happy birthday pro Rogera Taylora k jeho dnešním narozeninám!.

2008-04-21

SET LIST - Autodromo La Guácima, Costa Rica: Sunrise, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Red Carpet Massacre, Nite Runner, The Reflex, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, White Lines, A View To A Kill, Save A Prayer, Girls On Film, Ordinary World, Notorious, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Red Carpet Massacre World Tour 2008

2008-04-20

Duran Duran přidávají další data na své evropské turné! Tentokrát oznámili další 3 města a data koncertů:
12.června 2008 - Palais Nikaia, Nice, Francie
12.července 2008 - Maag Music Hall, Curich, Švýcarsko
13.července 2008 - Gasometer, Vídeň, Rakousko.

2008-04-17

SET LIST - Olympic Gym, Seoul: The Valley, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Red Carpet Massacre, Nite Runner, New Religion, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, A View To A Kill, Tempted, White Lines, Save A Prayer, Girls On Film, Ordinary World, Notorious, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-04-14

SET LIST - Zepp, Tokyo: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Falling Down, Come Undone, Skin Divers, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Electroset, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-04-13

Skin Divers bude zřejmě druhým singlem z posledního alba Red carpet Massacre a vyjít by měl 2.června 2008! O remixy by se měli postarat Mark Ronson a Matt Helders (bubeník Arctic Monkeys). (Info: Teletext UK)
Hong Kong

2008-04-12

SET LIST - Pop TV Arena, Hong Kong: The Valley, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Red Carpet Massacre, Nite Runner, New Religion, Falling Down, Come Undone, The Reflex, Skin Divers, A View To A Kill, Tempted, White Lines, Save A Prayer, Girls On Film, Ordinary World, Notorious, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-04-10

SET LIST - Araneta Coliseum, Manila: The Valley, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Red Carpet Massacre, Nite Runner, New Religion, Falling Down, Come Undone, The Reflex, A View To A Kill, Skin Divers, Tempted, Notorious, Save A Prayer, Girls On Film, Ordinary World, White Lines, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-04-08

SET LIST - Convention Center, Jakarta: The Valley, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Red Carpet Massacre, Nite Runner, New Religion, Falling Down, Come Undone, Union Of The Snake, The Reflex, A View To A Kill, Notorious, Save A Prayer, Skin Divers, Tempted, Girls On Film, Ordinary World, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Red Carpet Massacre World Tour 2008

2008-04-08

Duran Duran přidávají další data na své evropské turné! Tentokrát oznámili čtyři termíny ve Velké Británii:
3.července - O2 Arena, Londýn
5.července - Liverpool Echo Arena
6.července - Nottingham Arena
7.července - Birmingham NIA
Více informací v angličtině - www.duranduran.com!
Red Carpet Massacre World Tour 2008

2008-04-06

SET LIST - The Esplanade, Perth: Sunrise, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Red Carpet Massacre, Nite Runner, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Notorious, Rio, Girls On Film, Ordinary World, Wild Boys. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-04-05

Duran Duran v Rusku! Zatím oficiálně nepotvrzený termín dalšího EU koncertu je 26.června v Ice Palace Areně v Saint Petersburgu (Rusko). (Info)

2008-04-05

SET LIST - Showgrounds, Melbourne: Sunrise, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Red Carpet Massacre, Nite Runner, The Reflex, Save A Prayer, A View To A Kill, Notorious, Girls On Film, Ordinary World, White Lines, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-04-04

Duran Duran v Portugalsku! Pořadatelé Super Bock Super Rock festivalu v Lisabonu (Portugalsko) oznámili, že mezi účinkujícími na jejich akci budou 10.července Duran Duran! (Info: Blitz) Klikněte zde a prohlédněte si neoficiální plakát ke zmiňovanému vystoupení, který vyrobil Nuno. (Díky Nuno)
Red Carpet Massacre World Tour 2008

2008-04-03

SET LIST - Palais Theatre, Melbourne: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, New Religion, Falling Down, The Reflex, Come Undone, A View To A Kill, Electroset, Rio, Notorious, Ordinary World, Save A Prayer, White Lines, Hold Back The Rain, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-04-01

SET LIST - Entertainment Centre, Adelaide: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, New Religion, Falling Down, The Reflex, Come Undone, A View To A Kill, Electroset, Rio, Notorious, Ordinary World, Save A Prayer, White Lines, Hold Back The Rain, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-03-30

SET LIST - Avica Resort, Gold Coast: Sunrise, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Save A Prayer, Tempted, Notorious, Ordinary World, Girls On Film, White Lines, Wild Boys, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)
Red Carpet Massacre World Tour 2008

2008-03-29

SET LIST - Centennial Park, Sydney: Sunrise, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Save A Prayer, Tempted, Notorious, The Chauffeur, Girls On Film, White Lines, Hold Back The Rain, Wild Boys, Ordinary World, Rio. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-03-28

SET LIST - Sydney Entertainment Centre, Sydney: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, New Religion, Falling Down, The Reflex, Come Undone, A View To A Kill, Electroset, Rio, Notorious, Ordinary World, Save A Prayer, White Lines, Hold Back The Rain, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-03-27

Gig review: Každá hlídačka dětí v Aucklandu musela být v práci, když Duran Duran obsadili podium ve Vector Areně o včerejší noci. Od chvíle, co Durani vstoupili na podium byly sedačky jen pro kabelky a tak to zůstalo po celé dvě hodiny. Zpěvák Simon LeBon i ve svých 49 letech stále vypadá velice sexy ... více.

2008-03-26

SET LIST - Vector Arena, Auckland: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Planet Earth, New Religion, Falling Down, Save A Prayer, The Reflex, Come Undone, A View To A Kill, Electroset, Rio, Skin Divers, Notorious, The Chauffeur, Ordinary World, White Lines, Hold Back The Rain, Hungry Like The Wolf, Wild Boys, Sunrise, Girls On Film. (Všechna data koncertů i set listy najdete zde)

2008-03-13

3 CD box set obsahující CD Duran Duran, Rio a Seven and the Ragged Tiger vyjde v pondělí 17. března 2008 u EMI pouze ve Velké Británii. Je to znovu vydané 3CD z roku 2004 se stejnými skladbami i obaly, pouze s tím rozdílem, že toto nové vydání bude "číslovaná edice"! (dd.com)
Red Carpet Massacre World Tour 2008

2008-02-27

Red Carpet Massacre World Tour (Severní Amerika)! ... další nová data nového světového turné, tentokrát ze Severní Ameriky:
Duben 29, 2008 - General Motors Place, Vancouver, BC, Canada
Duben 30, 2008 - WaMu Theater, Seattle, WA, USA
Květen 2, 2008 - Sleep Train Pavilion, Concord, CA, USA
Květen 3, 2008 - Santa Barbara Bowl, Santa Barbara, CA, USA
Květen 4, 2008 - Nokia Theatre, Los Angeles, CA, USA
Květen 6, 2008 - Dodge Theatre, Phoenix, AZ, USA
Květen 8, 2008 - Valley View, San Diego, CA, USA
Květen 9, 2008 - The Joint, Las Vegas, NV, USA
Květen 10, 2008 - The Joint, Las Vegas, NV, USA
Květen 12, 2008 - Wells Fargo Theatre, Denver, CO, USA
Květen 14, 2008 - Rosemont Theatre, Chicago, IL, USA
Květen 15, 2008 - Masonic Temple Theatre, Detroit, MI, USA
Květen 17, 2008 - Chastain Park Amphitheatre, Atlanta, GA, USA
Květen 18, 2008 - UCF Arena, Orlando, FL, USA
Květen 19, 2008 - Mizner Park Amphitheatre, Boca Raton, FL, USA
Květen 21, 2008 - Koka Booth Amphitheatre, Raleigh, NC, USA
Květen 22, 2008 - Mann Center, Philadelphia, PA, USA
Květen 24, 2008 - Bahamas Atlantis, Paradise Island
Květen 27, 2008 - Merriweather Post Pavilion, Columbia, MD, USA
Květen 28, 2008 - Agganis Arena, Boston, MA, USA
Květen 30, 2008 - Central Park Summerstage, New York, NY, USA
Květen 31, 2008 - Central Park Summerstage, New York, NY, USA
Všechna data koncertů včetně historie najdete zde.

2008-02-28

Falling Down v Medúze! V každotýdenní oficiální hitparádě České televize v pořadu Medúza je dnes nasazeno video k Falling Down jako novinka. Můžete hlasovat prostřednictvím telefonu nebo internetu, případně zvednout sluchátko, vytočit číslo a vstoupit tak přímo do živého vysílání – každý čtvrtek na programu ČT1 v 16:40 hodin. Hlasování končí 04.03.2008 v 16:00 hod. Hlasujte zde.
Red Carpet Massacre World Tour 2008

2008-02-27

Red Carpet Massacre World Tour 2008! ... a začínají se objevovat nová a nová data nového světového turné. Dosud známe tato místa koncertů:
Březen 26, 2008 - Vector Arena, Auckland, Nový Zéland
Březen 28, 2008 - Sydney Entertainment Centre, Sydney, Austrálie
Březen 29, 2008 - Centennial Park, Sydney, Austrálie
Březen 30, 2008 - Avica Resort, Gold Coast, Austrálie
Duben 1, 2008 - Entertainment Centre, Adelaide, Austrálie
Duben 3, 2008 - Palais Theatre, Melbourne, Austrálie
Duben 5, 2008 - Showgrounds, Melbourne, Austrálie
Duben 6, 2008 - The Esplanade (The City), Perth, Austrálie
Duben 8, 2008 - Balai Sidang Jakarta Convention Center, Jakarta, Indonésie
Duben 12, 2008 - Pop TV Arena, Hong Kong
Duben 14, 2008 - One Night Show, Zepp, Tokyo, Japonsko
Duben 17, 2008 - Olympic Gym, Seoul, Korea
Duben 20, 2008 - Autodromo La Guácima, Kostarika
Květen 17, 2008 - Chastain Park Amphitheater, Atlanta, GA, USA
Všechna data koncertů včetně historie najdete zde.
San Remo

2008-02-26

Falling Down dnes zaznělo na známém festivalu San Remo v Itálii. Fotky z tohoto vystoupení najdete na duranitaly.com, GettyImages a na dd.com a několik videí na youtube.com

2008-02-23

Nite Runner na Rádiu Expres! Na Expresu najdete skladbu "Nite Runner" opět neuvěřitelně jako number 1 již 5. týden po sobě v jejich internetové hitparádě! Jen tak dál:-) Hlasovat můžete na následujícím odkazu: Expres Chart.

2008-02-23

Falling Down na rádiu Relax! Na Rádiu Relax je FD na 15.místě což je sice sestup, ale drží se na žebříčku už 4. měsíc. Udržet ji ještě déle v hitparádě můžeme všichni hlasováním: Rádio Relax.

2008-02-16

Happy birthday pro Andyho Taylora k jeho 47. narozeninám!.
Radio

2008-02-09

Nite Runner na Rádiu Expres! Na Expresu najdete skladbu "Nite Runner" jako number 1 již 3. týden po sobě v jejich internetové hitparádě! Jen tak dál:-) Hlasovat můžete na následujícím odkazu: Expres Chart.

2008-02-09

Falling Down na rádiu Relax! Na Rádiu Relax je FD na 3.místě což je opět po 3 týdnech postup vzhůru. Udržet co nejdéle skladbu v hitparádě můžeme všichni hlasováním: Rádio Relax.
Imperial 2008

2008-02-08

Duran Duran zahrají na živo na festivalu Imperial 2008, který proběhne 19.-20.dubna 2008 na Autodromo La Guácima v Costa Rice. (dd.com)

2008-02-04

BETWEEN THE LINES je druhé sólové album Doma Browna, kytaristy Duran Duran (hostujícího), které právě v těchto dnech vychází (na albu si zahráli i John Taylor a Roger Taylor). Více informací hledejte na jeho stránkách DomBrown.com!
Falling Down

2008-01-29

Falling Down v českých rádiích! Na rádiu Kiss Hády je to 1. místo a na Rádiu Relax je FD na 7.místě. Udržet co nejdéle skladbu v hitparádách můžeme všichni hlasováním: Rádio Kiss Hády a Rádio Relax.

2008-01-29

Nite Runner na Rádiu Expres! Na Expresu najdete skladbu "Nite Runner" jako number 1 v jejich internetové hitparádě! Hlasovat můžete na následujícím odkazu: Expres Chart.
Promo

2008-01-29

Při probíhajícím promu v USA, které podnikají DD po amerických rádiích se z některých "rádio návštěv" omluvil ze zdravotních důvodů John Taylor. Akustická vystoupení, která jsou v některých rádiích připravována (na dnes a na zítra) absolvují společně pouze Simon LeBon a Dom Brown.

2008-01-28

DD nahráli živě několik skladeb pro pořad Classic Albums, dokumentární sérii vysílanou na VH1, v Wgbh's Fraser Performance Studiu. (bostonherald.com)
Mix 98-5

2008-01-27

Mix 98-5. Simon, John a Dom zahráli malé akustické vystoupení v Bostonu v rádiu Mix 98-5. Zazněly skladby: Falling Down, Save A Prayer, Box Full of Honey a Ordinary World. (fotky dd.com)

2008-01-26

SET LIST - Big Night 9, Boston, USA: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Notorious, Come Undone, Falling Down, Skin Divers, The Reflex, Save a Prayer, Ordinary world, Rio, A View to a kill, Sunrise, Wild boys, Girls on Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)
Radio

2008-01-21

Falling Down v českých rádiích! Na rádiu Kiss Hády je to 5. místo a na Rádiu Relax je FD také na 5.místě. Udržet co nejdéle skladbu v hitparádách můžeme všichni hlasováním: Rádio Kiss Hády a Rádio Relax.

2008-01-20

Nite Runner na Rádiu Expres! Na Expresu najdete skladbu "Nite Runner" jako novinku v jejich internetové hitparádě! Hlasovat můžete na následujícím odkazu: Expres Chart.
Italy promo

2008-01-18

V rámci propagace nového alba dnes navštívil Simon a Roger Itálii, konkrétně jsou to např. hudební stanice TRL, Radio Monte Carlo nebo populární Radio DeeJay.

2008-01-08

Big Night 9 je charitativní akce, na které živě zahrají i Duran Duran a to konkrétně 26.ledna 2008 v Convention and Expo Center v Bostonu (USA). (info v angličtině: bignightboston.com)

2008-01-01

Happy New Year Hodně zdraví, štěstí a pohodu se spoustou muziky Duran Duran Vám všem do roku 2008 z celého duranovského srdce přeje Romanduran!
© 1999-2024 Romanduran | Duranduran.cz | Instagram | Code by katemihalikova.cz | Generated: 0.0041s | ↑↑ Top