Duran Duran Czech Republic · http://www.duranduran.cz/

2011

2011-12-21 | Nová data koncertů na březen 2012

Duran Duran potvrdili na březen 2012 tři koncertní data. Užít si skvělé koncerty mohou fanoušci v Dubaji, Singaporu a Hong Kongu.
8.března 2012 - Sevens Stadium, Dubai
10.března 2012 – Indoor Arena (Singapore)
14.března 2012 – Asia World (Hong Kong)

2011-12-20 | Set list - O2 Arena Dublin

SET LIST - O2 Arena, Dublin, Ireland: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, White Lines, Careless Memories, Ordinary World, Notorious, Hungry Like the Wolf, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-12-17 | Set list - Metro Radio Arena Newcastle

SET LIST - Metro Radio Arena, Newcastle, UK: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, White Lines, Careless Memories, Ordinary World, Notorious, Hungry Like the Wolf, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-12-16 | Set list - MEN Arena Manchester

SET LIST - MEN Arena, Manchester, UK: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, White Lines, Careless Memories, Ordinary World, Notorious, Hungry Like the Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-12-14 | Set list - Motorpoint Arena Sheffield

SET LIST - Motorpoint Arena, Sheffield, UK: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, White Lines, Careless Memories, Ordinary World, Notorious, Hungry Like the Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-12-12 | Set list - O2 Arena Londýn

SET LIST - O2 Arena, Londýn, UK: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, White Lines, Careless Memories, Ordinary World, Notorious, Hungry Like the Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-12-10 | Set list - Liverpool

SET LIST - Echo Arena, Liverpool, UK: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, White Lines, Careless Memories, Ordinary World, Notorious, Hungry Like the Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-12-08 | Set list - Cardiff

SET LIST - Cardiff International Arena, Cardiff, UK: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, White Lines, Careless Memories, Ordinary World, Notorious, Hungry Like the Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-12-08

Všechno jen to nejlepší pro Warrenna Cuccurulla k jeho 55. narozeninám!
2011

2011-12-06 | Set list - Nottingham

SET LIST - Capital FM Arena, Nottingham, UK: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, White Lines, Careless Memories, Ordinary World, Notorious, Hungry Like the Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-12-06 | Girl Panic video has been banned

Video 'Girl Panic' je zakázáno na MTV a VH-1, prý je příliš vzrušující.... další zakázané video? Nechápu!!! (list.co.uk)

2011-12-04 | Set list - Glasgow

SET LIST - SECC, Glasgow, Skotsko: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, White Lines, Careless Memories, Ordinary World, Notorious, Hungry Like the Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-12-04 | Austrálie 2012

Duran Duran potvrdili na svých stránkách 6 vystoupení, které naplánovali na březen příštího roku v Austrálii:
17.března 2012 - Brisbane Entertainment Centre, Brisbane, Austrálie
20.března 2012 - Adelaide Entertainment Centre, Adelaide, Austrálie
21.března 2012 - Rod Laver Arena, Melbourne, Austrálie
24.března 2012 - Sandalford Estate, Swan Valley, Perth, Austrálie
27.března 2012 - Sydney Entertainment Centre, Sydney, Austrálie
31.března 2012 - Tempus Two Winery, Hunter Valley, Austrálie
(Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-12-02 | Set list - Birmingham

SET LIST - LG Arena, Birmingham, UK: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, White Lines, Careless Memories, Ordinary World, Notorious, Hungry Like the Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-12-01 | Set list - Bournemouth

SET LIST - Bournemouth International Centre, Bournemouth, UK: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, White Lines, Ordinary World, Notorious, Hungry Like the Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-11-30 | Set list - Brighton Centre

SET LIST - Brighton Centre, Brighton, UK: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, Secret Oktober, White Lines, Mediterranea, Ordinary World, Notorious, Hungry Like the Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-11-23 | Speciál o Girl Panic!

Duran Duran připravují 1/2 hodinový televizní speciál o natáčení nového klipu Girl Panic! K vidění by měl být někdy ke konci tohoto roku nebo na začátku roku příštího.

2011-11-20 | super.cz

super.cz: Anglická skupina Duran Duran ani po 33 letech hraní neztrácí šťávu. Ve svém nejnovějším klipu angažovala největší hvězdy světového modelingu - Evu Herzigovou (38), Naomi Campbell (41), Cindy Crawford (45) a Helenu Christensen (42), které si natáčení zjevně pořádně užily. Krásky v téměř desetiminutovém videu vystupují jako členové kapely, klip se přitom odehrává ve světě módy a bujarých večírků. Snímek točil švédský režisér Jonas Akerlund, který předtím spolupracoval například s Lady Gaga, Beyoncé nebo Christinou Aguilerou... celý článek

2011-11-18 | Nick získal doktorát

Nick Rhodes dnes získal titul Doktor umění (Doctor of Arts) na univerzitě v britském Bedforshire (University of Bedforshire)... Gratulace!

2011

2011-11-13 | Set list - Sao Paulo, Brazílie

SET LIST - SWU Music And Arts Festival, Paulínia, Sao Paulo, Brazílie: Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Safe, Come Undone, The Reflex, Girl Panic, The Chauffeur, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-11-11 | reflex.cz

reflex.cz: Modelka Eva Herzigová jako líbající se klávesák Nick Rhodes? V novém klipu Duran Duran. Britská popová skupina Duran Duran může už jen vzpomínat na své úspěchy z 80. let. Loni přesto vydala nové studiové album All You Need to Know. A k songu Girl Panic! letos v létě natočila klip, který se jen tak nevidí... celý článek

2011-11-09 | musicserver.cz

musicserver.cz: Klasici osmdesátek Duran Duran vydali nejdříve koncem minulého roku digitálně a následně v březnu tohoto roku i fyzicky (o pět skladeb bohatší) skvělou desku "All You Need Is Now". Komerční (ne)úspěch je ale neodradil od vskutku velkého plánu, kterým je nový devítiminutový videoklip k písničce "Girl Panic!". Nápad na video prý dostala manželka zpěváka Simona Le Bona Yasmin. Dala dohromady další čtyři supermodelky a na počátku léta všichni natočili v Londýně vskutku bombastické video. Nejenže se modelky ve videu objevují, ony hrají jednotlivé muzikanty.... celý článek

2011-11-08 | Nové video Girl Panic

Nové video k singlu Duran Duran "Girl Panic!" je na světě a tým pod vedením režiséra Jonase Akerlunda odvedl skvělou práci.
2011

2011-11-07 | 2012 Calendář

Od dnešního dne si můžete koupit originální kalendář Duran Duran na rok 2012! Obsahuje fotografie, které se točí kolem nového klipu "Girl Panic!" Klikněte sem a můžete nakupovat... Vánoce se blíží :-)

2011-11-03 | EXCLUSIVE "sneak peeks"

Nový videoklip ke skladbě "Girl Panic" bude mít premiéru 7.listopadu v Londýně v rámci akce časopisu Harper´s Bazaar "Women Of The Year Awards 2011". Už dnes víme, že se v klipu objeví Naomi Campbell v roli Simona LeBona, Yasmin LeBon se představí s kytarou (možná Dom Brown), Helena Christensen usedne za bicí jako Roger Taylor, češka Eva Herzigova se představí za klávesami jako Nick Rhodes a Cindy Crawford bude hrát na basu jako John Taylor. Jen dodám, že režisérem klipu je Jonas Akerlund (klip pro Lady GaGa).
2011

2011-11-02 | Berlín 2012

Duran Duran přidali další datum: Columbiahalle v Berlíně, Německo, 31.ledna 2012. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-10-29 | Set list - Borgata, Atlantic City

SET LIST - Borgata, Atlantic City, NJ, USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Leave A Light On, Come Undone, The Reflex, Tiger Tiger, Is There Something I Should Know?, Girl Panic, Ordinary World, Safe, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-10-28 | Late Late Show

Duran Duran dnes zahráli skladbu "Leave A Light On" v pořadu Craiga Fergusona Late Late Show. (Video)

2011-10-28 | Legenda popu Duran Duran...

tlacovasprava.sk: Hudobná tvorba 80. rokov patrí nepochybne k tomu najlepšiemu, čo v tejto sfére kedy vzniklo. A dvojnásobne to platí o popovej hudbe. Medzi absolútnu špičku určite patrí kapela DURAN DURAN, žijúca legenda popu. Vynikajúcou správou je, že táto takpovediac “hudobná klasika” po šiestich rokoch opäť zavíta na Slovensko. 1. februára 2012 vystúpi v bratislavskej Inchebe, čo je vynikajúca správa pre všetkých fanúšikov tejto kapely. A že ich nie je málo, o tom svedčí nemálo dôkazov.... celý článek
2011

2011-10-28 | Set list - The Wang Theatre, Boston

SET LIST - The Wang Theatre, Boston, MA, USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-10-28 | Návrat legendy popu

Topky.sk: Hudobná tvorba 80. rokov patrí nepochybne k tomu najlepšiemu, čo v tejto sfére kedy vzniklo. A dvojnásobne to platí o popovej hudbe. Medzi absolútnu špičku určite patrí kapela DURAN DURAN, žijúca legenda popu. Vynikajúcou správou je, že táto takpovediac “hudobná klasika” po šiestich rokoch opäť zavíta na Slovensko. 1.februára 2012 vystúpi v bratislavskej Inchebe, čo je vynikajúca správa pre všetkých fanúšikov tejto kapely.... celý článek

2011-10-27 | Duran Duran opäť v Bratislave!

Dnes.atlas.sk: Britská hudobná formácia Duran Duran, ktorá patrila k najväčším popovým hviezdam 80. rokov, sa na budúci rok vráti do Bratislavy. Skupina združená okolo speváka Simona Le Bona sa ukáže v stredu 1. februára v Inchebe. Vstupenky na ich koncert, na ktorom predstavia aj ostatný štúdiový album All You Need Is Now produkovaný renomovaným Markom Ronsonom, sa začnú predávať 2. novembra. Pár dní pred bratislavským koncertom vystúpia Duran Duran aj vo Viedni. Lístky na státie na ich predstavenie v Gasometri, ktoré je naplánované na pondelok 23. januára, sa v sieti Eventim predávajú za 43,50 eura.... celý článek
2011

2011-10-27 | Všechno nejlepší

Všechno jen to nejlepší k dnešním 53.narozeninám pro Simona LeBona!!!

2011-10-27 | Set list - Air Canada Centre, Toronto

SET LIST - Air Canada Centre, Toronto, ON, Kanada: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Happy Birthday Simon, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-10-26 | Duran Duran sa vráti do Bratislavy

Kultura.pravda.sk: Britská hudobná formácia Duran Duran, ktorá patrila k najväčším popovým hviezdam 80. rokov, sa na budúci rok vráti do Bratislavy. Skupina združená okolo speváka Simona Le Bona sa ukáže v stredu 1. februára v Inchebe. Vstupenky na ich koncert, na ktorom predstavia aj ostatný štúdiový album All You Need Is Now (2010) produkovaný renomovaným Markom Ronsonom, sa začnú predávať 2. novembra... celý článek
2011

2011-10-26 | Duran Duran sa vrátia na Slovensko

Kultura.sme.sk: Takmer presne po piatich rokoch od premiéry Duran Duran na Slovensku prišla správa, že tu odohrajú ďalší koncert. Nie je veľa svetových skupín, ktoré majú u nás silné fankluby. Najvernejšia a najaktívnejšia komunita je okolo Depeche Mode, webstránky v slovenčine majú aj Red Hot Chili Peppers a Duran Duran. Poslední menovaní boli dosť prekvapení, keď ich pred hotelom v centre Bratislavy v októbri 2006 čakala veľká skupina ľudí s transparentmi "Welcome Duran Duran in Slovakia! You are the best! We Love You!" a prekvapeným hudobníkom venovali niekoľko suvenírov. S takým privítaním nerátali a možno aj preto to podľa pamätníkov na koncerte poriadne roztočili... celý článek
2011

2011-10-25 | Set list - Madison Square Garden

SET LIST - Madison Square Garden, New York, NY, USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, Is There Something I Should Know, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-10-24 | Duran Duran V Bratislavě

Skvělým překvapením je zveřejnění dalšího evropského koncertu. Tentokrát je to Incheba Arena v Bratislavě na Slovensku, kde Duran Duran vystoupí 2.února 2012. Bude to už podruhé, co Duran Duran vystoupí na Slovensku. Premiéru si kapela odbyla v roce 2006. Informace o vstupenkách získáte u XL promotion s.r.o. a určitě najdete podrobné a aktualizované informace i na slovenských stránkách duranduran.sk!
2011

2011-10-23 | Set list - Bell Centre, Montreal

SET LIST - Bell Centre, Montreal, QE, Kanada: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-10-22 | Set list - Caesar's Windsor

SET LIST - Caesar's Windsor, Windsor, ON, Kanada: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Girl Panic!, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Blame the Machines, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-10-21 | Set list - Chicago Theater

SET LIST - Chicago Theater, Chicago, IL, USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-10-19 | Set list - Playhouse Square Theatre, Cleveland

SET LIST - Playhouse Square Theatre, Cleveland, OH, USA: Before The Rain, Planet Earth, All You Need In Is Now, A View To A Kill, Blame the Machines, Come Undone, Safe, Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-10-18 | Nová evropská data koncertů

Duran Duran nám v Evropě připravili překvapení a dnes potvrdili několik koncertů na leden 2012:
21.01.2012 - Kloster, Alpine Polo Club, Rakousko
24.01.2012 - München, Tonhalle, Německo
26.01.2012 - Leipzig, Haus Auensee, Německo
28.01.2012 - Dortmund, Westfalenhalle 2, Německo
29.01.2012 - Brussel, Forest National, Belgie
(Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-10-17 | Set list - Tower Theater, Philadelphia

SET LIST - Tower Theater, Philadelphia, PA, USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, Is There Something I Should Know?, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-10-16 | Set list - Constitution Hall, Washington D.C.

SET LIST - Constitution Hall, Washington D.C., USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need In Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-10-14 | Set list - Chastain Park, Atlanta

SET LIST - Chastain Park, Atlanta, GA, USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, Secret Oktober, Ordinary World, Careless Memories, Other People´s Lives, Leave A Light On, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-10-13 | Set list - St. Augustine Amphitheater, St. Augustine

SET LIST - St. Augustine Amphitheater, St. Augustine, FL, USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, Leave A Light On, Girl Panic!, Secret Oktober, Ordinary World, Careless Memories (Other People´s Lives), The Man Who Stole A Leopard, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-10-11 | Set list - Seminole Hard Rock Hotel & Casino, Hollywood

SET LIST - Seminole Hard Rock Hotel & Casino, Hollywood, FL, USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need In Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-10-10 | Set list - Ruth Eckerd Hall, Clearwater

SET LIST - Ruth Eckerd Hall, Clearwater, FL, USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need In Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-10-08 | Set list - Bayfest, Mobile

SET LIST - Bayfest, Mobile, AL, USA: Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame The Machines, Come Undone, The Reflex, Leave A Light On, Careless Memories, Girl Panic, Girls On Film, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-10-07 | Set list - River Center, Baton Rouge

SET LIST - River Center, Baton Rouge, LA, USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-10-06 | Set list - Verizon Theater, Grand Prairie

SET LIST - Verizon Theater, Grand Prairie, TX, USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic!, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-10-05 | Autobiografie Johna Taylora

John Taylor plánuje napsat svoji autobiografii. Ke spolupráci si přizval Toma Skysesa a svoji knihu by John rád viděl na pultech knihkupectví na jaře 2012 u nakladatelsví Little,Brown & Sphere. (littlebrownbooks.net)
2011

2011-10-04 | Set list - 1st Bank Center, Broomfield

SET LIST - 1st Bank Center, Broomfield, CO, USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need In Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, Leave A Light On, Girl Panic!, Tiger Tiger, Careless Memories, The Man Who Stole A Leopard, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-10-01 | Set list - Open Sky Theatre, Valley Center

SET LIST - Open Sky Theatre, Valley Center, CA, USA: Before The Rain, Planet Earth, A View To A Kill, All You Need In Is Now, Blame the Machines, Come Undone, Safe, Reflex, Girl Panic!, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-09-30 | Set list - The Joint, Las Vegas

SET LIST - The Joint, Las Vegas, NV, USA: Before The Rain, Planet Earth, All You Need In Is Now, A View To A Kill, Blame the Machines, Come Undone, Safe, Reflex, Girl Panic!, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-09-27 | Set list - Nokia Theater, Los Angeles

SET LIST - Nokia Theater, Los Angeles, CA, USA: Before The Rain, Planet Earth, All You Need In Is Now, A View To A Kill, Blame the Machines, Come Undone, Safe, The Reflex, Girl Panic, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, The Man Who Stole A Leopard, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Ordinary World, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-09-26 | Set list - The Mountain Winery, Saratoga

SET LIST - The Mountain Winery, Saratoga, CA, USA: Before The Rain, Planet Earth, All You Need In Is Now, A View To A Kill, Blame the Machines, Come Undone, Safe, Reflex, Tiger Tiger, Careless Memories, Leave A Light On, Ordinary World, Notorious, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-09-24 | Set list - Theater of the Clouds, Portland

SET LIST - Theater of the Clouds, Portland, OR, USA: Before The Rain, Planet Earth, All You Need In Is Know, A View To A Kill, Blame the Machines, Come Undone, Safe, Notorious, Leave A Light On, Tiger Tiger, The Reflex, Ordinary World, The Man Who Stole A Leopard, Hungry Like The Wolf, Sunrise, Wild Boys/Relax, Girl Panic, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-09-23 | Set list - Comcast Arena, Everett

SET LIST - Comcast Arena, Everett, WA, USA: Before The Rain, All You Need In Is Know, Hungry Like The Wolf, A View To A Kill, Blame the Machines, Come Undone, Safe, Notorious, Other Peoples Lives, Leave A Light On, Tiger Tiger, The Reflex, Ordinary World, The Man Who Stole A Leopard, Planet Earth, Sunrise, Wild Boys/Relax, Girl Panic, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-09-20 | South Park

Duran Duran vystoupili na párty k 15.výročí kultovního animovaného seriálu "South Park" v Barker Hangar v Santa Monice v USA. (Youtube)
2011

2011-09-10 | Set list - O2 Academy Oxford

SET LIST - O2 Academy Oxford, Oxford, UK: Before The Rain, All You Need In Is Know, Blame The Machines, Networker Nation, Come Undone, Safe, Other Peoples Lives, Tiger Tiger, Secret October, Shadows On Your Side, Mediterranea, Notorious, The Man Who Stole A Leopard, Too Bad You’re So Beautiful, A View To A Kill, Hold Back The Rain, Careless Memories, Girl Panic, Sunrise. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-09-09 | Set list - The Cambridge Junction

SET LIST - The Cambridge Junction, Cambridge, UK: Before The Rain, All You Need In Is Know, Blame The Machines, Come Undone, Safe, Other Peoples Lives, Tiger Tiger, Secret October, Shadows On Your Side, Union of the Snake, Leave A Light On, Too Bad You’re So Beautiful, Hold Back The Rain, Careless Memories, Girl Panic, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-09-08 | Set list - Bristol Trinity

SET LIST - Bristol Trinity, Bristol, UK: Before The Rain, All You Need In Is Know, Blame The Machines, Networker Nation, Come Undone, Safe, Other Peoples Lives, Tiger Tiger, Secret October, Shadows On Your Side, Mediterranea, Too Bad You’re So Beautiful, Notorious, Hold Back The Rain, The Man Who Stole A Leopard, Girl Panic, Sunrise. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-09-07 | GQ Men of the Year awards

Duran Duran přidali další cenu za celoživotní dílo do své sbírky. Včera se v Royal Opera House v Londýně uskutečnolo předávání cen GQ Men of the Year a Alex James z Blur předal Duran Duran právě cenu za celoživotní dílo. Duran Duran mají na svém kontě již ocenění za mimořádný přínos hudbě na Brit Awards v roce 2004 a Ivor Novello Awards v roce 2005, stejně jako ocenění za celoživotní přínos z MTV a časopisu Q v roce 2003.
2011

2011-09-01 | Set list - The Bournemouth Old Fire Station

SET LIST - The Bournemouth Old Fire Station, Bournemouth, UK: The Man Who Stole A Leopard, All You Need Is Now, Blame The Machines, Networker Nation, Too Bad You´re So Beautiful, A View To A Kill, Safe, Before The Rain, Tiger Tiger, Secret Oktober, Shadows On Your Side, Mediterranea, Other People´s Lives, Notorious, Hold Back The Rain, Girl Panic, Sunrise. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-08-31 | Standard vinyl

Pro vinyluchtivé fanoušky vychází nové album ALL YOU NEED IS NOW jako 2LP už 12.září (v UK) a 13.září (v USA) 2011:
LP1:
1. All You Need Is Now
2. Blame The Machines
3. Being Followed
4. Leave A Light On
5. Safe (In The Heat Of The Moment)
6. Girl Panic!
7. A Diamond In The Mind
LP2:
1. The Man Who Stole A Leopard
2. Other Peoples Lives
3. Mediterranea
4. Too Bad You’re So Beautiful
5. Runway Runaway
6. Return To Now
7. Before The Rain
Před objednávky přijímají na Amazonu zde a na stránkách HMV zde.
2011

2011-08-16 | Severoamerické turné

Duran Duran potvrdili letošní severoamerické turné v září až říjnu. Poprvé k prezentaci použili krátká videa, která vložili na různé sociální sítě:
Září 23, 2011 - Comcast Arena, Everett, WA, USA
Září 24, 2011 - Theater of the Clouds, Portland, OR, USA
Září 26, 2011 - The Mountain Winery, Saratoga, CA, USA
Září 27, 2011 - Nokia Theater, Los Angeles, CA, USA
Září 30, 2011 - The Joint, Las Vegas, NV, USA
Říjen 3, 2011 - 1st Bank Center, Broomfield, CO, USA
Říjen 6, 2011 - Verizon Theater, Grand Prairie, TX, USA
Říjen 7, 2011 - River Center, Baton Rouge, LA, USA
Říjen 8, 2011 - Bayfest, Mobile, AL, USA
Říjen 10, 2011 - Ruth Eckerd Hall, Clearwater, FL, USA
Říjen 11, 2011 - Seminole Hard Rock Hotel & Casino, Hollywood, FL, USA
Říjen 13, 2011 - St. Augustine Amphitheater, St. Augustine, FL, USA
Říjen 14, 2011 - Chastain Park, Atlanta, GA, USA
Říjen 16, 2011 - Constitution Hall, Washington D.C., USA
Říjen 17, 2011 - Tower Theater, Philadelphia, PA, USA
Říjen 19, 2011 - Playhouse Square Theatre, Cleveland, OH, USA
Říjen 21, 2011 - Chicago Theater, Chicago, IL, USA
Říjen 22, 2011 - Harrah's, Windsor, ON, USA
Říjen 23, 2011 - Bell Centre, Montreal, QE, Kanada
Říjen 25, 2011 - Madison Square Garden, New York, NY, USA
Říjen 27, 2011 - Air Canada Centre, Toronto, ON, Kanada
Říjen 29, 2011 - Borgata, Atlantic City, NJ, USA
Aktualizovaný seznam koncertů najdete zde.
2011

2011-08-07 | Simon je v kondici

Konečně dobré zprávy: DD zkouší a připravují 20 skladeb na koncerty a co je nejdůležitější? Simon je opět v kondici!!!

2011-07-09 | Julian Roger Taylor

Dnes se narodil další Taylor! Manželka Rogera Taylora Gisella dnes porodila chlapečka Juliana Rogera Taylora. Velká gratulace celé rodině!!!
2011

2011-07-03 | Jmenuji se Taylor, John Taylor...

Velmi příjemné počtení si můžete dopřát na serveru www.musikus.cz, konkrétně o Johnu Taylorovi: Ze zarytého fanouška Jamese Bonda se vyklubal jeden z nejvýznamnějších baskytaristů takzvané novoromantické vlny. Svého času podnítili ve Velké Británii mánii podobnou The Beatles. A v neposlední řadě si vysloužil svůj signature nástroj u firmy Peavey. Ano, řeč je o baskytaristovi skupiny Duran Duran - Johnu Taylorovi.
John Nigel Taylor se narodil a vyrůstal v Hollywoodu. Úvod jako z Hollywoodu kazí poněkud fakt, že tento je předměstím anglického města Birmingham. Navštěvoval katolickou základní školu a po ní střední Abbey High School ve městě Redditch, což je město asi dvacet kilometrů jižně od Birminghamu. Vůbec se nezdálo, že by z něj měl vyrůst pozdější úspěšný muzikant a člen jedné z nejslavnějších kapel vůbec. Miloval Jamese Bonda, hrál si s vojáčky a nosil brýle s deseti dioptriemi.... celý článek.
2011

2011-07-02 | Zrušené celé evropské turné

Duran Duran se dnes oznámily, že jsou nuceni zrušit své nadcházející evropské letní turné, které mělo být zahájeno ve čtvrtek 14. července v irském Dublinu, kvůli pokračujícím problémům Simona LeBona s hlasem. Podle různých zdrojů je možné, že se koncerty uskuteční ještě v letošním roce nebo začátkem roku 2012. Aktualizovaný seznam koncertů najdete zde.

2011-06-20 | Koncerty v září

K dnešnímu oznámení kapely o nových datech pro UK turné přidala skupina další info a nová data 4 odložených koncertů v Evropě: DenHaag, Kodaň, Brusel a Paříž ... nově se uskuteční letos v září! Aktualizovaný seznam koncertů najdete zde.

2011-06-20 | UK Tour v prosinci

Duran Duran dnes s potěšením oznámili, že všech 11 odložených koncertů v UK se podařilo přesunout na letošní prosinec. Aktualizovaný seznam koncertů najdete zde.

2011-06-20

Happy birthday pro Johna Taylora k jeho 51. narozeninám!
2011

2011-06-19 | Girl Panic (digital single)

24.6.2011 vyjde podle informací z Amazon.de "digitální" singl "GIRL PANIC!". Tracklist: 1. Girl Panic! (Radio Edit) 3:36, 2. Girl Panic! (Youth Kills Remix) 5:15, 3. Girl Panic! (David Lynch Remix) 4:10, 4. Girl Panic! (Solarstone Presents Smashing Atoms Mix) 8:35.

2011-06-14 | 10 Great Songs

Dnes vydala společnost Capitol Records (USA) nové kompilační CD "10 Great Songs" od Duran Duran. Tracklist: 1. "The Reflex" (4:25), 2. "Hungry Like The Wolf" (3:39), 3. "A View To A Kill" (3:34), 4. "Rio" (5:34), 5. "Notorious" (3:58), 6. "Union of the Snake" (4:20), 7. "Girls on Film" (3:30), 8. "The Wild Boys" (4:16, 9. "Is There Something I Should Know?" (4:07), 10. "Save A Prayer" (5:33).
2011

2011-06-11 | "Poděkování" od Duran Duran

Duran Duran jako poděkování svým fanouškům za podporu kapely a také za potíže, které měli fanoušci po celém světě kvůli odloženým nebo zrušeným koncertům dávají na své stránky k volnému stažení jejich živé vystoupení z 12.5.2011 v Římě pro RDS rádio ... Download z "dd.com".

2011-06-09 | Pět dalších koncertů odloženo

Dalších 5 koncertů odloženo: Paříž, Den Haag, Brusel, Kodaň a Stockholm ... více na ("dd.com")
2011

2011-06-09 | Girl Panic video

Tento týden začali Duran Duran s režisérem Jonasem Akerlundem natáčet video k singlu "Girl Panic" v londýnském hotelu Savoy ve společnosti takových jmen ze světa modelingu jako Naomi Campbell, Helena Christensen, Cindy Crawford, Eva Herzigova a Yasmin Le Bon. Pro manželku Simona LeBona to byla první zkušenost s natáčením hudebního videoklipu. ( "yasminlebon.net")

2011-06-08

Happy birthday pro Nicka Rhodese k jeho 49. narozeninám!
2011

2011-06-06 | Berlín opět odložen

Koncert v Berlíně se ani na podruhé neuskuteční.... posunuto na neurčito :-( ... více na ("dd.com")

2011-06-06 | Kypr 2011

Na jedné straně se koncerty ruší nebo posouvají... na druhé straně přidávají další a další .... nový termín: 1.srpna 2011, Ayia Napa Municipal Stadium, Agia Napa, Kypr.

2011-06-01 | All You Need Is Now TOUR BOOK

Nový TOUR BOOK Duran Duran od Roryho Mc Cratneye k letošnímu turné je právě v prodeji na "creweissue.co.uk".
2011

2011-05-29 | Recenze: All You Need Is Now

rockandpop.cz: Duran Duran (stejně jako Depeche Mode) byli pro mnohé zavilé rockery svými veselými synthpopovými melodiemi nutným zlem. O to víc potěší, když na novince All You Need Is Now (prostřednictvím iTunes šla nahrávka stáhnout již v prosinci loňského roku) zní staří pardálové naprosto přirozeně a může se až zdát, že kultovní skupina z osmdesátek svůj návrat nakonec regulérně ustojí. Přitom jim stačilo k úspěchu málo: vlastní syntezátorový základ a analogový sound upravili se špetkou nostalgie do moderního hávu, k tomu přidali rockové kytary, punkový drive a rozhodně vrátili úder všem indiepopovým rychlokvaškám, které nastolili nemastný neslaný trend syntezátorového soundu 80´. Co je odlišuje od generačně vzdálených kopií? Z poslechu All You Need Is Now cítíte originalitu. Duran Duran věříte každé slovo, nemluvě o tom, že příjemné vibrace se vám rozlévají po celém těle hned od titulní All You Need Is Now, tajemně vás ukolébají s Blame The Machines a vrcholí s rockově pojatou Other People Lives. Po třiceti letech existence natočit tak příjemně znějící album, to se cení..
2011

2011-05-29 | Odloženy jsou další 4 koncerty

Odloženy jsou další 4 koncerty v UK: Bournemouth (31st May), Cardiff (1st June), Manchester (3rd June) a Sheffield (4th June) .... takže prvním kocertem po nemoci Simona LeBona by MOHL být Berlín !!!!! ... více na ("dd.com")

2011-05-28 | Zrušený koncert v Goteborgu

Další zrušený koncert je v Goteborgu ve Švédsku, který měl být 15.6.2011 !!! To jsem zvědavý, co se stane s koncerty 31.5. až 14.6.2011 ... že by stejný osud?
2011

2011-05-27 | Duran Duran odložili další koncerty

Další 2 koncerty byly dnes odloženy na neurčito (zřejmě někdy na podzim), konkrétně zítřejší Londýn a pondělní show v Brightonu ... více na ("dd.com")

2011-05-25 | Berlin 2011?

Nick Rhodes a John Taylor z Duran Duran navštívili Berlín, aby se omluvili za zrušený koncert v Berlíně ze zdravotních důvodů (problémy s hrtanem Simona LeBona). Zdálo se, že po několika odkladech mohlo jejich turné začít právě v Berlíně, ale Simonův lékař doporučil ještě několik dní klid. ("youtube.com")
2011

2011-05-20 | Duran Duran odložili další 3 koncerty

Přetrvávající problémy Simona LeBona s laryngitidou dnes kapelu donutili zrušit další 3 plánované koncerty (celkem už 5). Tentokrát se toto rozhodnutí dotklo zítřejšího koncertu v Birminghamu, nedělního koncertu v Nottinghamu a pondělnímu v Liverpoolu. Vstupenky jsou zatím stále v platnosti na v této chvíli neupřesněná náhradní data.

2011-05-20 | Třetí singl

Info z oficiálního Facebooku Duran Duran: Další singl ve Velké Británii bude skladba "Leave A Light On"!

2011-05-19 | Simon LeBon = laryngitida

Simon LeBon tento týden onemocněl laryngitidou (zánětem hrtanu) a z tohoto důvodu se neuskutečnil včerejší koncert v Newcastlu a dnešní koncert v Glasgow. Začátek letošního britského turné se tedy odkládá na neurčito!!! Oba koncerty zřejmě nebudou zrušeny, ale přesunuty na jiný termín! V ohrožení je zatím i sobotní koncert v Birminghamu a nedělní v Nottinghamu!
2011

2011-05-17 | Interview s Rogerem Taylorem

Barbara Hodgson z The Journal vyzpovídala Rogera Taylora ... více na www.journallive.co.uk (anglicky).

2011-05-16 | CocknBullKid

Zpěvačka CocknBullKid bude předskokanka všech koncertů Duran Duran ve Velké Británii (mimo Glagow). Její nové album "Adulthood" vychází již za týden 23.5.
2011

2011-05-13 | Set list - Film Festival Cannes

SET LIST - VIP Room, Film Festival, Cannes, Francie: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Notorious, Save A Prayer, A View To A Kill, Rio, Girls On Film. Reportáž z uk.reuters.com. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-05-12 | Set list - RDS Auditorium Multimediale

SET LIST - RDS Auditorium Multimediale, Řím, Itálie: All You Need Is Now, Blame The Machines, Notorious, Safe, Save A Prayer, Ordinary World, Girl Panic, A View To A Kill, Careless Memories. Interview z rds.it. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-05-09 | Recenze: All You Need Is Now

ireport.cz: Kapela Duran Duran vznikla už v roce 1978 v anglickém Birminghamu a v 80. letech patřila k nejúspěšnějším kapelám, jaké Velká Británie světu dala. Zdá se, že vrchol pro kapelu přišel až nyní, a to s třináctou studiovou deskou All You Need Is Now. Přečtěte si recenzi Terezy Vavrouškové.
Duran Duran jsou zpět. Ne, že by předtím někam odešli, ale naštěstí zanechali experimentů s podivnými produkcemi na předchozích deskách, a vrátili se ke své podstatě. Když dělal jejich předešlou desku Red Carpet Massacre Timbaland, znělo to jako Timbaland plus někdo. Když ji dělá Mark Ronson, zní to jak Duran Duran s Markem Ronsonem. Tajemstvím téhle úspěšné kolaborace je fakt, že Mark je dlouholetým duranovským fanouškem, podařilo se mu tedy přesně zachytit gró kapely a přidat k tomu svoje typické synťáky a moderní zvuk. Takže kromě toho, že má teď Simon Le Bon vousy, vůbec nepoznáte, že se mezi Wedding album a All You Need Is Now odehrálo něco špatně (doslova)... celý článek.
2011

2011-05-07 | Set list - NRJ Fashion Night

SET LIST - Hallenstadion, Zurich, Švýcarsko: All You Need Is Now, Sunrise, Girl Panic, Notorious. (All live shows and set lists are here.)

2011-05-06 | Duran tady, Duran teď

Musicserver.cz: Nové album Duran Duran "All You Need Is Now" vyšlo nejprve v digitální podobě na přelomu loňského roku a letoška. Nyní, rozšířeno o dalších pět položek, je tu i coby fyzický nosič. Naše původní devítibodové hodnocení není třeba vůbec měnit, celá deska je vynikající... více na musicserver.cz.

2011-05-01 | Personal Jesus

Skladba "Personal Jesus" od Depeche Mode vychází v "nových kabátech" na maxi singlu, který mimo jiné obsahuje i M.A.N. Remix, na kterém se podíleli Andrew Wyatt, Mark Ronson a Nick Rhodes z Duran Duran (M.A.N. je M ark Ronson, A ndrew Whyatt, N ick Rhodes). (Poslechněte si!)
2011

2011-04-30 | Set list - La Romana, Dominikánská republika

SET LIST - Altos de Chavon, Casa de Campo, La Romana, Dominikánská republika: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Is There Something I Should Know?, Notorious, Safe, Leave A Light On, Save A Prayer, The Reflex, Blame The Machines, The Chauffeur, Ordinary World, Girl Panic, Careless Memories, Sunrise, Wild Boys, Rio, Come Undone, A View To A Kill, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-04-27 | Set list - Boston

SET LIST - Royale Theatre, Boston, MA, USA: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Being Followed, Notorious, Safe, Leave A Light On, Friends Of Mine, Blame The Machines, The Chauffeur, Ordinary World, Girl Panic, Careless Memories, Sunrise, Wild Boys, Rio, A View To A Kill, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-04-26

Happy birthday pro mého nejoblíbenějšího člena kapely - Rogera Taylora (51) - k jeho dnešním narozeninám!
2011

2011-04-26 | Set list - Montreal

SET LIST - Le National, Montreal, QBC, Kanada: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Being Followed, Notorious, Safe, Leave A Light On, Friends Of Mine, Blame The Machines, The Chauffeur, Ordinary World, Girl Panic, Careless Memories, Sunrise, Wild Boys, A View To A Kill, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-04-25 | Set list - Toronto

SET LIST - Phoenix Concert Theatre, Toronto, ON, Kanada: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Being Followed, Notorious, Safe, Leave A Light On, Friends Of Mine, Blame The Machines, The Chauffeur, Ordinary World, Girl Panic, Careless Memories, Sunrise, Rio, The Reflex, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-04-23 | Set list - Chicago

SET LIST - House Of Blues, Chicago, IL, USA: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Being Followed, Notorious, Safe, Leave A Light On, Friends Of Mine, Blame The Machines, The Chauffeur, Ordinary World, Girl Panic, Careless Memories, Sunrise, Rio, The Reflex, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-04-22 | Set list - Minneapolis

SET LIST - Epic, Minneapolis, MN, USA: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Being Followed, Notorious, Safe, Leave A Light On, The Reflex, Friends Of Mine, Blame The Machines, The Chauffeur, Ordinary World, Girl Panic, Careless Memories, Sunrise, Rio, A View To A Kill, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-04-20 | Set list - Denver

SET LIST - Ogden Theatre, Denver, CO, USA: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Being Followed, Notorious, Safe, Leave A Light On, Friends Of Mine, Blame The Machines, The Chauffeur, Ordinary World, Girl Panic, Careless Memories, Sunrise, Rio, A View To A Kill, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-04-17 | Set list - Coachella Festival

SET LIST - Empire Polo Club, Indio, CA, USA: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Notorious, Safe (with Ana Matronic of Scissor Sisters), The Chauffeur, Ordinary World, Girl Panic, Sunrise, Rio, Bond Medley/A View To A Kill, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-04-16 | Set list - San Francisco

SET LIST - Fillmore Theatre, San Francisco, CA, USA: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Being Followed, Notorious, Safe, Friends Of Mine, Leave A Light On, Blame The Machines, The Chauffeur, Ordinary World, Girl Panic, Wild Boys, Sunrise, Rio, A View To A Kill, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-04-14 | Set list - Pomona

SET LIST - The Fox Theatre, Pomona, CA, USA: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Being Followed, Notorious, Safe, Friends Of Mine, Leave A Light On, Blame The Machines, The Chauffeur, Ordinary World, Girl Panic, Sunrise, Wild Boys, Rio, Bond Medley/A View To A Kill, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-04-12 | IFPI Czech Top 50

... a týden po skvělém 12.místu v české Top 50 zmizelo nové album Duran Duran z první padesátky :-( (ifpicr.cz)

2011-04-11 | Set list - Mexico City

SET LIST - National Auditorium, Mexico City, Mexiko: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Being Followed, Notorious, Safe, Leave A Light On, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, White Lines, Girl Panic, Careless Memories, Sunrise, Wild Boys, Rio, Bond Medley, A View To A Kill, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-04-10 | Set list - Guadalajara

SET LIST - Telmex Auditorium, Guadalajara, Mexiko: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Being Followed, Notorious, Safe, Leave A Light On, The Reflex, The Chauffeur, Ordinary World, White Lines, Girl Panic, Careless Memories, Sunrise, Wild Boys, Rio, A View To A Kill, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-04-08 | Set list - Monterrey

SET LIST - Banamex Auditorium, Monterrey, Mexiko: Planet Earth, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Being Followed, Notorious, Safe, Leave A Light On, The Reflex, Ordinary World, Girl Panic, Careless Memories, Sunrise, Wild Boys, Rio, A View To A Kill, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-04-08 | IFPI Czech Top 50

"All You Need Is Now" je #12 v českém oficiálním prodejním žebříčku IFPI Top 50... milé překvapení! (ifpicr.cz)
2011

2011-04-07 | Deluxe Collectors Edition na vinylu

The Vinyl Factory je společnost, která vydá speciální sběratelskou edici alba 'ALL YOU NEED IS NOW' na 5 vinylech. Tato limitovaná edice 500 kopií se dá již nyní předobjednat na stránkách The Vinyl Factory za 250 Liber (přibližně 7.300,-Kč). Obsahovat bude tyto skladby:

All You Need Is Now (Vinyl 1)
A-Side
All You Need Is Now (4.33)
Blame The Machines (4.09)
Being Followed (3.49)
B-Side
Leave A Light On (4.38)
Safe (4.01)
Girl Panic (4.34)
A Diamond In The Mind (1.18)

All You Need Is Now (Vinyl 2)
C-Side
The Man Who Stole A Leopard (6.14)
Other People's Lives (3.45)
Mediterranea (5.40)
D-Side
Too Bad You're So Beautiful (4.55)
Runway Runaway (3.07)
Return To Now (1.36)
Before The Rain (4.25)

Bonus Tracks (Vinyl 3)
A-Side
Networker Nation (3:11)
This Lost Weekend (3:12)
B-Side
Too Close To The Sun (5:15)
Early Summer Nerves (3:03)

Remixes One (Vinyl 4)
A-Side
All You Need Is Now, Tom Middleton Cosmos Remix (7:54)
B-Side
All You Need Is Now, Pablo La Rosa Remix (6:03)

Remixes Two (Vinyl 5)
A-Side
All You Need Is Now, Youth Kills Mix (4:55)
All You Need Is Now, Youth Kills Alt Doom Mix (4:55)
B-Side
Girl Panic! - David Lynch Remix (4:11)
Girl Panic! - Johnson Somerset & John Monkman Remix (8:30)
2011

2011-04-06 | Set list - Houston

SET LIST - Warehouse Live, Houston, USA: All You Need Is Now, Runway Runaway, Hungry Like The Wolf, Planet Earth, Being Followed, Notorious, Safe, Leave A Light On, The Reflex, Ordinary World, White Lines, Girl Panic, Careless Memories, Sunrise, Rio, Come Undone, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-04-06 | Nová koncertní data

Duran Duran potvrdili 3 nová data svých koncertů v Evropě:
Červenec 18, 2011 - Parkbühne, Lipsko, Německo
Červenec 19, 2011 - TonHalle, Mnichov, Německo
Červenec 20, 2011 - Gasometer, Vídeň, Rakousko
(Všechny koncerty najdete zde.)

2011-04-05 | E15.cz / Magazín

Recenze (zrovna ne moc lichotivá, od autora, který album zřejmě neslyšel!!!) na nové album: Britská ikona novoromantického popu Duran Duran připomíná od devadesátých let chodce uprostřed rušné ulice. Dávno ztratil razanci, s níž mezi proudy aut vstoupil, bezmocně se rozhlíží a nejistými kroky vydává tu tím, tu oním směrem. Nad novinkou All You Need Is Now se britský tisk rozplývá, že je kýženým vykročením správnou nohou. Jakým směrem však, z ní není vůbec jasné .... více.
2011

2011-04-04 | Set list - Atlanta

SET LIST - Center Stage, Atlanta, USA: All You Need Is Now, Being Followed, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, Notorious, Safe, Leave A Light On, The Reflex, Ordinary World, White Lines, Girl Panic, Careless Memories, Sunrise, Rio, A View To A Kill, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-04-02 | Set list - Mashantucket

SET LIST - Foxwoods MGM Grand, Mashantucket, USA: All You Need Is Now, Planet Earth, Being Followed, Hungry Like The Wolf, Notorious, Safe, The Reflex, Friends Of Mine, Leave A Light On, The Chauffeur, Ordinary World, Girl Panic, Careless Memories, Wild Boys, Come Undone, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-03-27 | 2 alba v top 40

Duran Duran se právě teď drží s 2 alby v UK Top 40 Albums chart: na 11.místo skočilo jako novinka právě vydané album ALL YOU NEED IS NOW a na 37.místo se dostala již před lety vydaná kompilace hitů GREATEST.

2011-03-25 | Set list - Ultra Music Festival

SET LIST - Bicentennial Park, Miami, USA: A View To A Kill, All You Need Is Now, Notorious, Being Followed, Hungry Like The Wolf, Safe, Ordinary World, Girl Panic, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-03-23 | Set list - Unstaged

SET LIST - Mayan Theatre, Los Angeles, USA: All You Need Is Now, Being Followed, Planet Earth (with Gerard Way - My Chemical Romance), Friends Of Mine, Notorious (with Beth Ditto - The Gossip), Blame The Machines, Hungry Like The Wolf, Leave A Light On (with Mark Ronson & Strings), Safe, Ordinary World (with Strings), The Man Who Stole A Leopard (with Kelis), Girl Panic (with Mark Ronson), Careless Memories, Sunrise, Rio, Come Undone, Bond Medley (with Mark Ronson), Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-03-22 | Nové album v Americe

ALL YOU NEED IS NOW dnes vychází na CD a jako Deluxe Edition CD/DVD v Severní Americe, kde se o distribuci postará S-Curve Records!!! Seznam skladeb:
1. All You Need Is Now
2. Blame The Machines
3. Being Followed
4. Leave a Light on
5. Safe (in the heat of the moment) (feat. Ana Matronic)
6. Girl Panic !
7. A Diamond In The Mind
8. The Man who Stole a Leopard (feat. Kelis)
9. Other People’s Lives
10. Mediterranea
11. Too Bad You’re So Beautiful
12. Runway Runaway
13. Return To Now
14. Before the Rain

Best Buy Special Edition:
Includes exclusive bonus tracks for the US on the deluxe version – “Too Close To The Sun” and “Early Summer Nerves” Best Buy includes “Networker Nation” and the DVD.

Transworld Special Edition:
Includes exclusive bonus track for the US on the standard version – “All You Need Is Now (Tom Middleton Cosmos Remix)”

2011-03-21 | Ronson a Kelis

Pozítří se na speciálním koncertě režírovaným Davidem Lynchem a přenášeným přes internet objeví jako hosté i Mark Ronson a zpěvačka Kelis, která hostuje na novém albu v úžasné skladbě "The Man Who Stole A Leopard".
2011

2011-03-21 | Nové album

ALL YOU NEED IS NOW dnes vychází na CD a jako Deluxe Edition CD v Evropě (včetně České republiky), Asii a Austrálii!!! Seznam skladeb:
1. All You Need Is Now
2. Blame The Machines
3. Being Followed
4. Leave a Light on
5. Safe (in the heat of the moment) (feat. Ana Matronic)
6. Girl Panic !
7. A Diamond In The Mind
8. The Man who Stole a Leopard (feat. Kelis)
9. Other People’s Lives
10. Mediterranea
11. Too Bad You’re So Beautiful
12. Runway Runaway
13. Return To Now
14. Before the Rain

HMV UK Physical Edition:
Deluxe 16 track CD with an additional 3 track CD in cardboard wallet, featuring exclusive remixes of AYNIN by Tom Middleton, Pablo La Rosa & R2V2.

HMV UK:
Digital album includes 16 tracks plus one exclusive song "Too Close To The Sun"

Amazon UK:
Digital album includes 16 tracks plus one exclusive song "Early Summer Nerves"
2011

2011-03-19 | Girl Panic 7" single

Record Store Day je jeden den v roce, kdy se koná celonárodní (v USA) "oslava" hudebních obchodů a umělců spojená s prodejem raritních nahrávek, které jsou vydávány jen pro tuto příležitost a jen pro tento jeden den. Letos RSD připadl na 16.dubna 2011. Mezi mnoha a mnoha umělci jako např. AC/DC, Deftones, Bob Dylan, Franz Ferdinad, Gorillaz nebo Lady GaGa jsou i Duran Duran s vinylovým 7" singlem "Girl Panic": (recordstoreday.com)
1) Girl Panic! (Album Version)
2) Girl Panic! (David Lynch Remix)

2011-03-18 | Nové album

Dnes vychází nové album Duran Duran "All You Need Is Now" v Německu, Rakousku a Švýcarsku pod hlavičkou Edel Records ve dvou verzích - standardní (14-ti skladbová) a deluxe (16-ti skladbová)!!!!
2011

2011-03-18 | Set list - Thackerville

SET LIST - Winstar World, Thackerville, USA: All You Need Is Now, Being Followed, The Reflex, Notorious, Safe, Friends Of Mine, Leave A Light On, Ordinary World, Mediterranea, Girl Panic!, Careless Memories, Sunrise, Wild Boys, Rio, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-03-16 | Set list - SXSW Music Festival

SET LIST - Stubbs, Austin, USA: A View To A Kill, Being Followed, Notorious, All You Need Is Now, Hungry Like The Wolf, Friends Of Mine, Safe, The Chauffeur, Ordinary World, Girl Panic, Sunrise, Wild Boys, Runway Runaway, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-03-12 | Set list - ITV, Londýn

SET LIST - ITV London Studios, Londýn, UK: A View To A Kill, Notorious, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Girl Panic, Leave A Light On, The Reflex, Ordinary World, Sunrise, Rio. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-03-07 | Set list - Londýn

SET LIST - Shepherd’s Bush Empire, Londýn, UK: Bond Medley, A View To A Kill, Being Followed, Is There Something I Should Know?, All You Need Is Now, Notorious, Safe, Leave A Light On, The Reflex, Ordinary World, Mediterranea, Friends Of Mine, Girl Panic, Careless Memories, Sunrise, Rio, Come Undone, Runway Runaway, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)
2011

2011-03-01 | Duran Duran: One Night Only

Duran Duran odehrají 12.3.2011 pro ITV speciální vystoupení, které bude odvysíláno zřejmě během měsíce března na ITV. Vystoupení bude součástí večera s názven "One Night Only" věnovaného speciálně kapele Duran Duran a její více jak 30-ti leté kariéře. Více na dd.com!

2011-02-28 | V-Festival 2011

Duran Duran budou ve dnech 20.-21.srpna 2011 součástí velkého V-Festivalu. Na čtyřech pódiích vystoupí umělci jako Rihanna, Monkey Business, Eminem, Plan B, Duran Duran, The Script, Kaiser Chiefs, Manic Street Preachers a mnoho dalších. Více na vfestival.com!
2011

2011-02-27 | Severoamerické turné 2011

Duran Duran potvrdili několik nových termínů svých koncertů, tentokrát v Severní Americe (dd.cz gigography):
Březen 16, 2011 - (SXSW Music Festival), Stubbs, Austin, TX, USA
Březen 18, 2011 - Winstar World, Thackerville, OK, USA
Březen 25, 2011 - (Ultra Music Festival), Bicentennial Park, Miami, FL, USA
Duben 2, 2011 - Foxwoods MGM Grand, Mashantucket, CT, USA
Duben 4, 2011 - Center Stage, Atlanta, GA, USA
Duben 6, 2011 - Warehouse Live, Houston, TX, USA
Duben 8, 2011 - Banamex Auditorium, Monterrey, Mexiko
Duben 10, 2011 - Telmex Auditorium, Guadalajara, Mexiko
Duben 11, 2011 - National Auditorium, Mexico City, Mexiko
Duben 16, 2011 - Fillmore Theatre, San Francisco, CA, USA
Duben 17, 2011 - (Coachella Festival), Empire Polo Club, Indio, CA, USA
Duben 20, 2011 - Ogden Theatre, Denver, CO, USA
Duben 23, 2011 - House Of Blues, Chicago, IL, USA
Duben 25, 2011 - Phoenix Concert Theatre, Toronto, ON, Kanada
2011

2011-02-25 | Style Award v Miláně

Duran Duran získali od města Miláno cenu Ikony oblékání 20.století. (youtube.com)

2010-02-25 | Set list - Miláno

SET LIST - Teatro Dal Verme, Miláno, Itálie: A View To A Kill, Being Followed, Hungry Like The Wolf, All You Need Is Now, Notorious, Ordinary World, Girl Panic, Sunrise, Rio, Runway Runaway, Girls On Film. (Všechny koncerty a set listy najdete zde.)

2011-02-20 | Special UK Show

Duran Duran odehrají speciální koncertní vystoupení pro BBC Radio2 v Shepherd’s Bush Empire v Londýně v pondělí 7.března 2011. Bude to jedna z prvních příležitostí vidět Duran Duran hrát nový materiál z jejich nové desky ještě před jejich letošními plánovanými koncerty ve Velké Británii.
2011

2011-02-18 | Essential Music - distributor nového alba v Evropě

O distribuci nového alba Duran Duran, které vyjde 21.března 2011 se v našich končinách postará společnost ESSENTIAL MUSIC, se kterou kapela právě podepsala kontrakt. Připomínám, že na americkém kontinentě se o distribuci postará společnost S-CURVE RECORDS.
Nové album "All You Need Is Now" vyjde zároveň na CD, vinylu a speciální "Deluxe" verzi, která bude mimo 14-ti skladeb obsahovat i bonus "Networker Nation" a zřejmě i remix titulní skladby alba od Youth Kills. All You Need Is Now Extended LP:
1. All You Need Is Now
2. Blame The Machines
3. Being Followed
4. Leave a Light on
5. Safe (in the heat of the moment) (feat. Ana Matronic)
6. Girl Panic !
7. A Diamond In The Mind
8. The Man who Stole a Leopard (feat. Kelis)
9. Other People’s Lives
10. Mediterranea
11. Too Bad You’re So Beautiful
12. Runway Runaway
13. Return To Now
14. Before the Rain

2011-02-18 | Koncerty v Mexiku

Duran Duran potvrdili 3 koncerty v Mexiku ve dnech 8.-11.dubna 2011 jako součást svého "All You Need Is Now World Tour 2011" (dd.com + dd.cz gigography)
2011

2011-02-17 | Kissparáda!

Po více jak měsíci se nový singl Duran Duran "All You Need Is Now" stále drží v hitparádě Kiss Rádia Hády - Kissparáda! Nepřestávejte hlasovat a podpořte naše "boys" !!!

2011-02-16 | Andy Taylor (50)

Happy birthday pro Andyho Taylora k jeho kulatým 50.narozeninám! Hodně štěstí a hlavně zdraví!

2011-02-09 | Musicserver.cz

The Wild Boys hlásí návrat ke kořenům!!! Osmdesátá léta jsou už nějakou tu dobu v kurzu, a kdo by je měl připomínat líp než hvězdy, které jsou s nimi spojené? Duran Duran se sice nikdy úplně nevytratili, ale v případě nové desky "All You Need Is Now" jde o malý comeback. Novinka totiž značí návrat do formy. Skvělý návrat!
Na rovinu, "All You Need Is Now" je pravděpodobně to nejlepší, co tahle partička z anglického Birminghamu natočila. Není to díky kvalitě materiálu, ale vyváženosti. Máme před sebou kolekci devíti skladeb, z kterých ani jedna není slabá. Někdo může namítnout, že je to málo, jenomže žijeme v době, kdy hudebníci nejsou limitováni délkou LP desky (kdy se nahrávky musely dělat tak, aby se vlezly) ani délkou CD (za prvé, proč se snažit naplnit CD sedmdesáti minutami hudby, když to stejně nikoho nebude bavit, a za druhé, "All You Need Is Now" vyšlo zatím pouze digitálně)... celý článek
2011

2011-02-03 | Pepsi Fan Jam Superbowl

Duran Duran odehráli první živé vystoupení v letošním roce, v Texasu na "Pepsi Super Bowl Fan Jam Concert Series", který přenášela i televize VH-1. All You Need Is Now a Notorious jsou skladby, které mohli diváci na VH-1 vidět. Ti, kteří se zúčastnili koncertu přímo v Texasu mohli vidět a slyšet např. A View to a Kill, Girl Panic, Hungry Like the Wolf, Girls on Film nebo (Reach Up for the) Sunrise.

2011-02-02 | 30.výročí vydání Planet Earth

Dnes je to přesně 30 let, co vyšel první singl Duran Duran - "Planet Earth" (2.února 1981). Tento singl se vyšplhal až na 12.místo britské hitparády a zároveň byl i prvním singlem Duran Duran, který se dostal do Top 10 díky skvělému 8.místu v Austrálii. Skladbu "Planet Earth" napsali: Le Bon/Rhodes/Taylor/Taylor/Taylor.
2011

2011-02-02 | Record Collection bude nový singl Ronsona

Producent nového alba Duran Duran Mark Ronson se v neděli sešel v Red Bull Studios s chlapíkem jménem Wretch 32 a začali spolu nahrávat remix skladby "Record Collection" na jeho další připravovaný singl (již čtvrtý v pořadí z jeho posledního alba "Record Collection"), kterým bude právě skladba "Record Collection", kde skvěle zpívá refrén Simon LeBon. (redbull.co.uk)

2011-02-01 | Ultra Music Festival v Miami 2011

Duran Duran potvrdili svojí účast na akci ULTRA MUSIC FESTIVAL, který se uskuteční ve dnech 25.-27.března 2011 v Bicentennial Park v Miami na Floridě. Duran Duran vystoupí na hlavním pódiu hned první den, 25.března 2011. Festivalu se zúčastní i taková jména jako Tiësto, Deadmau5, The Chemical Brothers, Armin van Buuren, Underworld, Moby, Erasure, will.i.am., Sasha a další a další. (dd.com + dd.cz gigography)
2011

2011-01-31 | All You Need Is Now - nový seznam skladeb?

Podle několika zdrojů na internetu se informace o složení písní na novém albu Duran Duran, které vyjde 21.března 2011 trochu změnili!!! Nechme se překvapit, který seznam bude nakonec platit.
Nový seznam skladeb na připravované CD verzi:
1. All You Need Is Now
2. Blame The Machines
3. Being Followed
4. Leave A Light On
5. Safe (In The Heat Of The Moment)
6. Girl Panic
7. Diamond In The Mind
8. The Man Who Stole A Leopard
9. Other People's Lives
10. Mediterranea
11. Too Bad, You're Too Beautiful
12. Runway Runaway
13. Return To Now
14. Before The Rain
2011

2011-01-30 | All You Need Is Now (promo CD)

Na konci roku 2010 vyšel singl "All You Need Is Now" jako promo CD určené rádiím. Singl obsahuje 4 verze nové skladby a informace o spolupráci Duran Duran a Marka Ronsona na novém albu.
Verze "R2V2 Mix" je zároveň verze "Radio edit", kterou jste mohli slyšet na rádiu BBC 2 s rozdílným úvodem. Její prodloužená verze má na tomto CD název "The R2V2 But Longer Mix". "The Cut To The Chase Mix" je zkrácená albová verze.
1. All You Need Is Now (Album Version) (4:33)
2. All You Need Is Now (Cut To The Chase Mix) (3:38)
3. All You Need Is Now (R2V2 Mix) (3:47)
4. All You Need Is Now (R2V2 But Longer Mix) (4:34)
2011

2011-01-26 | Electronic Beats Berlin 2011

Duran Duran budou součástí festivalu Electronic Beats v Berlíně. Běhen svého britského turné si odskočí 26.5.2011 do Admiralspalast v Berlíně. Zpěvák Duran Duran Simon Le Bon pro Elektronic Beats ze svého londýnského studia, v němž se právě připravují na koncerty, řekl:
„Hraní v Berlíně si vždy užijeme, protože to město má jedinečnou energii. Odjakživa mělo zajímavou undergroundovou hudební a uměleckou scénu a to mu dodává drive. Na koncert Electronic Beats se moc těšíme. Bude to vůbec poprvé, co na kontinentální Evropě zahrajeme skladby z našeho nového alba ALL YOU NEED IS NOW. Jsme ve studiu, připravujeme se na vystoupení a nemůžeme se dočkat.“
Já mám za sebou 2 návštěvy Berlína spojené s koncertem Duran Duran a rád bych uskutečnil třetí... přidá se někdo? Na našem fóru si o tom můžeme popovídat - Fórum dd.cz!
2011

2011-01-25 | Duran Duran potvrdili 11 koncertů v UK

Duran Duran potvrdili 11 koncertů, které se uskuteční v květnu až červnu 2011 ve Velké Británii. Fanoušci se mohou těšit jak na nový materiál, tak i na osvědčené hity z celé třicetileté kariéry skupiny. (dd.com)
Data koncertů:
18.5. 2011 - Newcastle Metro Radio Arena
19.5. 2011 - Glasgow SECC
21.5. 2011 - Birmingham LG Arena
22.5. 2011 - Nottingham Capital FM Arena
23.5. 2011 - Liverpool Echo Arena
28.5. 2011 - London The O2 Arena
30.5. 2011 - Brighton Centre
31.5. 2011 - Bournemouth International Centre
1.6. 2011 - Cardiff International Arena
3.6. 2011 - Manchester MEN Arena
4.6. 2011 - Sheffield Motorpoint Arena
(dd.cz gigography)

2011-01-20 | Koncerty ve Velké Británii?

Simon LeBon dnes řekl pro Rádio BBC 5, že v květnu tohoto roku zahrají Duran Duran na 14 koncertech ve Velké Británii. (bbc.co.uk)
2011

2011-01-19 | Coachella 2011. Hudba. Umění. Kultura.

Duran Duran se představí živě na Coachella Festivalu v neděli 17.dubna 2011. Již 12.ročník Coachella Valley Music And Arts Festivalu se uskuteční ve dnech 15.-17.dubna 2011 v překrásném prostředí Empire Polo Clubu v Indiu v Kalifornii. Pro letošní ročník získali organizátoři spoustu skvělých kapel a interpretů jako např. Arcade Fire, Kanye West, Kings of Leon, naše Duran Duran a také The Chemical Brothers, Hurts, Big Audio Dynamite, The Strokes a další a další. (coachella.com + dd.cz gigography)
2011

2011-01-18 | All You Need Is Now vychází na CD 21.března 2011

Jak řekl Simon LeBon v pořadu Steva Wrighta na Rádiu BBC 2, 14-ti skladbová CD verze nového alba (následovat bude i deluxe vinylová edice) se do obchodů dostane 21.března 2011 a singl 24.února 2011. Podle dostupných informací bude nové CD vydáno v Severní Americe pod hlavičkou Universal a o distribuci se postará S-Curve Records. Seznam skladeb na připravované CD verzi:
1. All You Need Is Now
2. Blame The Machines
3. Being Followed
4. Leave A Light On
5. Safe (In The Heat Of The Moment)
6. Girl Panic
7. The Man Who Stole A Leopard
8. Runway Runaway
9. Before The Rain
10. Mediterranea
11. Other Peoples Lives
12. King of Nowhere
13. Too Bad, You're Too Beautiful
14. All You Need is Now (Reprise)
Bonus Track. Boys Keep Swinging (pouze japonské vydání)
2011

2011-01-14 | Ve studiu

Simon a Nick jsou opět ve studiu v Londýně a John pracuje společně s Mattem Hagerem v Los Angeles. Všichni se právě věnují bonusovým skladbám na březen ohlášené vydání "skutečné" verze nového alba. Názvy dvou již hotových skladeb jsou "Too Close to the Sun" a "Early Summer Nerves". na třetím bonuse se právě začíná pracovat! (duranasty.com)

2011-01-13 | Duran Duran na VH-1

Duran Duran se objeví se svým novým videem k novému singlu "All You Need Is Now" v programu VH-1's Top 20 Spin, v neděli 30.ledna 2011.
2011

2011-01-11 | Číslo 1!

... a dnes se dostal nový singl Duran Duran "All You Need Is Now" v českém rádiu Kiss Rádio Hády díky vám všem, kteří jste hlasovali, na úplný vrchol - na 1.místo! Nepřestávejte hlasovat a propagujte tím zároveň hudbu Duran Duran v českém éteru. (Kissparáda)

2011-01-10 | Kissparáda!

Dnes jsem poprvé objevil nový singl Duran Duran "All You Need Is Now" v českém rádiu! Na stránkách Kiss Rádia Hády můžete v jejich Kissparádě hlasovat každý den třemi hlasy, které jak věřím, věnujete právě novému singlu Duran Duran. Během dnešního dne se skladba dostala z 15. na 6.místo! Nepřestávejte hlasovat... vrchol je už blízko!
2011

2011-01-08 | iTunes festival

Duran Duran vystoupí živě 16.7.2011 na iTunes Festivale v Londýně. Na tomto festivalu se zúčastní během celého měsíce července více než 60 umělců. Linkin Park, Duran Duran a Rumer jsou jedni z prvních, kteří svou účast potvrdili... (itunesfestival.com + dd.cz gigography)

2011-01-04 | Týden.cz

Další z článků o novém albu Duran Duran z českého internetu:
"Všichni jsme chtěli, aby ta nahrávka byla trochu experimentálnější. Chtěli jsme se znovu spojit s fanoušky v prostoru, o kterém si skupina a producent Mark Ronson myslí, že by měl být náš. A to je přesně tenhle typ moderní syntetické, taneční, experimentální, popové hudby," říká člen skupiny Simon Le Bon. Více na tyden.cz.
2011

2011-01-03 | Super Bowl

Podle "Dallas News" budou hrát Duran Duran na živo 3.2.2011 v Texasu na "Pepsi Super Bowl Fan Jam Concert Series" společne s Jasonem Derulem a Kid Rockem. (dallasnews.com)

2011-01-01 | Happy New Year!

Hodně zdraví, štěstí a pohodu se spoustou muziky Duran Duran Vám všem do roku 2011 z celého duranovského srdce přeje Romanduran!
© 1999-2024 Romanduran | Duranduran.cz | Instagram | Code by katemihalikova.cz | Generated: 0.0037s | ↑↑ Top