Duran Duran Czech Republic · http://www.duranduran.cz/

2007-12-24

Veselé vánoce, bohatého Ježíška a do nového roku 2007 hodně zdraví, štěstí a pohodu u poslechu hudby Duran duran vám všem přeje DURANDURAN.CZ
Live 2007

2007-12-14

SET LIST - Chicago Theatre, Chicago: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Notorious, Planet Earth, Falling Down, Skin Divers, Tempted, Rio, Ordinary World, The Reflex, A View To A Kill, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-12-12

SET LIST - Nokia Theatre, Grand Prairie: Red Carpet Massacre, Nite Runner, Notorious, Planet Earth, Falling Down, Skin Divers, Rio, Ordinary World, A View To A Kill, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-12-11

Falling Down v českých rádiích! Na rádiu Kiss Proton je to 3.místo, na rádiu Kiss Hády je to 7. místo a na Rádiu Relax je FD na 2.místě. Udržet co nejdéle skladbu v hitparádách můžeme všichni hlasováním: Rádio Kiss Proton, Rádio Kiss Hády a Rádio Relax.
Live 2007

2007-12-11

SET LIST - Music Hall, Austin: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite Runner, Notorious, Planet Earth, Falling Down, Skin Divers, Tempted, Rio, Ordinary World, Save A Prayer, The Reflex, A View To A Kill, Sunrise, Wild Boys, Girls On Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-12-09

SET LIST - Sports Arena, San Diego: Red Carpet Massacre, Nite Runner, Notorious, Falling Down, Planet Earth, Skin Divers, Rio, Ordinary World, A View To A Kill, Sunrise, Wild Boys. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-12-05

SET LIST - Phoenix Park, Dublin: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Hungry like the Wolf, Notorious, Falling Down, Skin Divers, Tempted, Rio, The Reflex, Ordinary World, Do You Believe in Shame, Planet Earth, A View to a Kill, Sunrise, Wild Boys, Girls on Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)
Live 2007

2007-12-04

Falling Down v českých rádiích! Na rádiu Kiss Proton je to 1.místo, na rádiu Kiss Hády je to 5. místo a na Rádiu Relax je FD na 1.místě. Udržet co nejdéle skladbu v hitparádách můžeme všichni hlasováním: Rádio Kiss Proton, Rádio Kiss Hády a Rádio Relax.

2007-12-03

SET LIST - Lyceum Theatre, London: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Falling Down, Box Full o’Honey, Skin Divers, Tempted, Tricked Out, Zoom In, She’s Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing, Electro Set, Rio, Notorious, The Reflex, Ordinary World, Do You Believe In Shame?, Planet Earth, A View to a Kill, Sunrise, Girls on Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-11-24

SET LIST - Mar del Plata, Argentina: Sunrise, Hungry like the Wolf, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Notorious, Falling Down, A View to a kill, The Reflex, Skin Divers, Ordinary World, Save a prayer, Planet Earth, Rio, Wild Boys, Girls on Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-11-23

Vh1 odvysílá koncert Duran Duran v Uk! Již vyprodaný koncert v Lyceum Theatre v Londýně (3. prosince 2007) odvysílá hudební stanice VH1 a to v sobotu 22. prosince 2007. Jestli se nepletu, tak je to právě to VH-1, které se dá naladit i v České republice!!!! (Info: mtv.co.uk)
RCM

2007-11-19

Red Carpet Massacre! Dnes vychází nové album v Evropě a tedy i v České republice.

2007-11-18

Falling Down v českých rádiích! Na Rádiu Expres je FD na 10.místě. Na rádiu Kiss Proton je to 3.místo, na rádiu Kiss Hády je to 9. místo a na Rádiu Relax je FD na 2.místě. Udržet co nejdéle skladbu v hitparádách můžeme všichni hlasováním: Expres Radio, Rádio Kiss Proton, Rádio Kiss Hády a Rádio Relax.

2007-11-18

Předávání cen American Music Awards v Nokia Theatre v Los Angeles využili Duran Duran pro své zviditelnění a zahráli naživo s velkým úspěchem skladby Falling Down a Hungry Like The Wolf.

2007-11-16

Good Morning America je populární americká televizní show, ve které dnes vystoupili Duran Duran se skladbami Falling Down, Skin Divers a Girls On Film v rámci série "free" live koncertů v ranním vysílání TV ABC.

2007-11-13

SET LIST - Roseland Ballroom, NY (show 2): The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Falling Down, Box Full o’Honey, Skin Divers, Tempted, Tricked Out, Zoom In, She’s Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing, Electro Set, Rio, Notorious, The Reflex, Hungry Like The Wolf, Ordinary World, Do You Believe In Shame?, Planet Earth, A View to a Kill, Sunrise, Girls on Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)
Lyceum Theatre

2007-11-13

Konečně koncert v UK? Duran Duran dnes potvrdili datum koncertu ve Velké Británii. Tentokrát to snad vyjde a místo, které kapela zvolila je Lyceum Theatre ve West Endu v Londýně a koncert se uskuteční 3. prosince 2007! (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-11-12

SET LIST - Roseland Ballroom, NY (show 1): The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Falling Down, Box Full o’Honey, Skin Divers, Tempted, Tricked Out, Zoom In, She’s Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing, Electro Set, Rio, Notorious, The Reflex, Hungry Like The Wolf, Save A Prayer, Planet Earth, A View to a Kill, Sunrise, Girls on Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-11-12

Falling Down dnes vychází jako singl ve Velké Británii a obsahuje skladby "Falling Down" a "Sunrise (live)".

2007-11-12

Falling Down v českých rádiích! Na Rádiu Expres je FD na 7.místě. Na rádiu Kiss Proton je to 10.místo a na Rádiu Relax je FD na 2.místě. Udržet co nejdéle skladbu v hitparádách můžeme všichni hlasováním: Expres Radio, Rádio Kiss Proton a Rádio Relax.
RCM

2007-11-11

Album Of The Week, tedy "Album týdne" se na Rádiu Expres stává Duranovské "Red Carpet Massacre". Na stránkách rádia k tomu píší: "VAROVÁNÍ! VAROVÁNÍ! schyluje se k masakru na červeném tepichu. Vaší domácí zvukovou aparaturu tentokrát prověří kapela Duran Duran podpořená Timbalendem a Justinem Timberlakem. Dalším albem of The week je Red Carpet Massacre, tedy v pořadí třináctá deska od britských Duran Duran. Obsahuje singly Nite runner a Falling down. Duran Duran a Red carpet massacre. Celý týden na Expresradiu." Info: Expres Radio.

2007-11-10

Koncerty na Broadwayi zrušeny! Poslední tři koncerty na Broadwayi ve dnech 10.-13.11.2007 jsou z důvodu stávky divadelníků odloženy zatím na neurčito. Info: dd.com

2007-11-09

SET LIST - Broadway (show 7): The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Falling Down, Box Full o’Honey, Skin Divers, Tempted, Tricked Out, Zoom In, She’s Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing, Electro Set, Rio, Notorious, The Reflex, Ordinary World, Do You Believe In Shame, Planet Earth, A View to a Kill, Sunrise, Girls on Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)
Broadway

2007-11-08

SET LIST - Broadway (show 6): The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Falling Down, Box Full o’Honey, Skin Divers, Tempted, Tricked Out, Zoom In, She’s Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing, Electro Set, Rio, Notorious, The Reflex, Come Undone, Ordinary World, Planet Earth, A View to a Kill, Sunrise, Girls on Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-11-06

SET LIST - Broadway (show 5): The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Falling Down, Box Full o’Honey, Skin Divers, Tempted, Tricked Out, Zoom In, She’s Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing, Electro Set, Rio, Notorious, The Reflex, Ordinary World, Do You Believe In Shame, Planet Earth, A View to a Kill, Sunrise, Girls on Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)
Broadway

2007-11-05

SET LIST - Broadway (show 4): The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Falling Down, Box Full o’Honey, Skin Divers, Tempted, Tricked Out, Zoom In, She’s Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing, Electro Set, Notorious, The Reflex, Do You Believe In Shame, Ordinary World, Planet Earth, A View to a Kill, Sunrise, Girls on Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-11-04

Falling Down v českých rádiích! Na Rádiu Expres je FD na 5.místě. Na rádiu Kiss Proton je to 2.místo a na Rádiu Relax je FD na 3.místě. Udržet co nejdéle skladbu v hitparádách můžeme všichni hlasováním: Expres Radio, Rádio Kiss Proton a Rádio Relax.
Broadway

2007-11-03

SET LIST - Broadway (show 3): The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Falling Down, Box Full o’Honey, Skin Divers, Tempted, Tricked Out, Zoom In, She’s Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing, Electro Set, Notorious, The Reflex, Do You Believe In Shame?, Ordinary World, Planet Earth, A View to a Kill, Sunrise, Girls on Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-11-03

Japonské vydání alba "Red Carpet Massacre" bude podle Sony Music Japan obsahovat bonus v podobě skladby s názvem "Cry Baby Cry". Info: Sony Music.
Broadway

2007-11-02

SET LIST - Broadway (show 2): The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Falling Down, Box Full o’Honey, Skin Divers, Tempted, Tricked Out, Zoom In, She’s Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing, Electro Set, Notorious, The Reflex, I Take the Dice, Ordinary World, Planet Earth, A View to a Kill, Sunrise, Girls on Film. ( Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-11-01

SET LIST - Broadway: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Falling Down, Box Full o’Honey, Skin Divers, Tempted, Tricked Out, Zoom In, She’s Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing, Electro Set, Notorious, The Reflex, I Take the Dice, Ordinary World, Come Undone, A View to a Kill, Sunrise, Girls on Film. ( Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)
Wallingford

2007-10-29

SET LIST - Wallingford (2.koncert): The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Falling Down, Box Full o’Honey, Skin Divers, Tempted, Tricked Out, Zoom In, She’s Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing, Notorious, The Reflex, I Take the Dice, Ordinary World, Lay Lady Lay, A View to a Kill, Sunrise, Girls on Film. ( Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-10-29

Falling Down v českých rádiích! Na Rádiu Expres je FD na 3.místě. Na rádiu Kiss Proton je to 1.místo a na Rádiu Relax je FD na 17.místě. Udržet co nejdéle skladbu v hitparádách můžeme všichni hlasováním: Expres Radio, Rádio Kiss Proton a Rádio Relax.
Wallingford

2007-10-28

SET LIST - Wallingford: The Valley, Red Carpet Massacre, Nite-Runner, Falling Down, Box Full o’Honey, Skin Divers, Tempted, Tricked Out, Zoom In, She’s Too Much, Dirty Great Monster, Last Man Standing, The Chauffeur, Notorious, One of These Days, I Take the Dice, Ordinary World, Do You Believe in Shame?, Come Undone, Lay Lady Lay, A View to a Kill, The Reflex, Sunrise, Girls on Film. (Všechna data koncertů i set listy jsou pěkně pohromadě zde)

2007-10-27

Happy birthday pro Simona LeBona k jeho dnešním 49.narozeninám!!!!!

2007-10-26

Duran Duran odehrají koncert v Londýně! 3. prosince 2007 se můžou fanoušci v Evropě těšit na koncert DD v Odeon Leicester Square v Londýně ve Velké Británii. Info: dd.com. (Všechna data koncertů jsou pěkně pohromadě zde)
Rádio 101.9 FM The Mix

2007-10-22

Duran Duran zahrají na Miracle On State Street a to 14.prosince 2007 v Chicagu jako hlavní hvězda večera. Koncert pořádá Rádio 101.9 FM The Mix a konat se bude v Chicago Theatre. Jako další vystoupí Pat Monahan z kapely Train a Sara Bareilles. Více informací v angličtině: duranduranmusic.com a wtmx.com. (Všechna data koncertů jsou pěkně pohromadě zde)

2007-10-21

Duran Duran navštíví Argentinu a 24.listopadu 2007 zahrají na akci WORLD FOOTBALL IDOL. Celá akce se uskuteční v Minella Areně v Mar del Plata. Info: duranduranmusic.com and worldfootballidol.com. (Všechna data koncertů jsou pěkně pohromadě zde)

2007-10-20

Falling Down v českých rádiích! Na Rádiu Expres je FD na 2.místě. Na rádiu Kiss Proton je to 1.místo a na Rádiu Relax je FD nasazená jako novinka na 25.místě. Udržet co nejdéle skladbu v hitparádách můžeme všichni hlasováním: Expres Radio, Rádio Kiss Proton a Rádio Relax.

2007-10-17

Duran Duran přidali další koncert v Chevrolet Theatre ve Wallingfordu (USA) na pondělí 29.října 2007. (Všechna data koncertů jsou pěkně pohromadě zde)
Video FD

2007-10-16

Světová premiéra nového klipu k "Falling Down" probíhá právě dnes na webových stránkách Yahoo! music. Klip najdete i na našich stránkách zde!

2007-10-14

Video k novém singlu "Falling Down", které skupina nahrávala v jedné staré nemocnici v Los Angeles bude mít premiéru 16.října na webových stránkách Yahoo! music. Fotky ze zákulisí natáčení nového klipu jsou na oficiálním webu dd.com!

2007-10-13

Falling Down je číslo 1 v Expres chart na českém rádiu Expres (už 3.týden za sebou) a to především díky vám, fanouškům. Udržet co nejdéle skladbu v hitparádě můžeme všichni hlasováním zde.

2007-10-12

Další posun data vydání nového alba "Red Carpet Massacre" díky vydavatelství Sony :-( Seznam z dd.com najdete zde.

2007-10-09

Duran Duran zahrají živě v Chevrolet Theatre ve Wallingfordu v USA 28.října a přidali ještě speciální 10. koncert v sérii koncertů na Broadwayi v Barrymore Theatre v New Yorku a to 13.listopadu. (Všechna data koncertů jsou pěkně pohromadě zde)
Barrymore Theatre

2007-09-28

Duran Duran naplánovali sérii devíti koncertů v divadle Barrymore Theatre na Broadwayi v New Yorku. Ve dnech 1., 2., 3., 5., 6., 8., 9., 10. a 12. listopadu uvidí fanoušci zbrusu novou show s klasickými hity jako ‘Rio’, ‘Save A Prayer’, Hungry Like The Wolf’ nebo ‘Ordinary World’, ale také s úplně novými skladbami z připravovaného alba "Red Carpet Massacre", které vyjde v Evropě 12. listopadu.

2007-09-27

Good Morning America je populární americká televizní show, ve které se už několikrát Duran Duran představili. Tentokrát tvůrci této show připravují sérii "free" koncertů v rámci ranního TV vysílání a datum 16. listopadu je vyhrazený našim chlapcům z Duran Duran.

2007-09-26

2 verze alba RED CARPET MASSACRE:
Normální: plastová krabička s 8-stránkovým bookletem.
Deluxe: Digipack verze s CD a 30 min. dvd s videem z nahrávání nového alba, natáčení videoklipu "Falling Down" a další. Dále balení obsahuje 28-stránkový booklet a 16-stránkový "foldout" booklet.
Falling Down promo

2007-09-25

Falling Down promo: 1. Radio edit (3:41), 2. Extended version (5:42).
Hudba: Duran Duran/Justin Timberlake, slova: Simon LeBon, vokály: Justin Timberlake, kytara: Dom Brown, producent: Justin Timberlake, mix: Jean-Marie Horvat, nahráno v Blueprint Studios (Manchester) a Sarm Studios (Londýn), mixováno v Sarm Studios (Londýn), Vlado Meller v Hit Factory (Miami, USA), obal: Patty Palazzo, foto: Stephanie Pistel.

2007-09-21

Data vydání RCM: listopad 09, 2007 • Germany, Austria, Switzerland, Italy, Holland, Greece.
Listopad 12, 2007 • UK, Belgium, Czech Republic, Denmark, France, Ireland, Norway, Poland, Portugal, South Africa.
Listopad 13, 2007 • US, Canada, Spain, Asia, Latin America.
Listopad 14, 2007 • Japan, Sweden.

... a skladby? 01. The Valley, 02. Red Carpet Massacre, 03. Nite Runner, 04. Falling Down, 05. Box Full O' Honey, 06. Skin Divers, 07. Tempted, 08. Tricked Out, 09. Zoom In, 10. She's Too Much, 11. Dirty Great Monster, 12. Last Man Standing.
Red Carpet Massacre

2007-09-16

Duran Duran zahráli na živo na ET Emmy Party ve Walt Disney Concert Hall v Los Angeles (USA) tento set list:
Hungry Like The Wolf, A View To A Kill, Come Undone, The Reflex, Save A Prayer, Falling Down, Notorious, Girls On Film, Wild Boys. (Všechny set listy jsou zde)

2007-08-30

Záběry z nahrávání nového alba "Red Carpet Massacre" si můžete prohlédnout na oficiální stránce duranduran.com!

2007-08-23

Je to oficiální přímo ze Sony BMG! Prvním singlem z nového alba bude nakonec skutečně "Falling Down" a nového alba "Red Carpet Massacre" se dočkáme na pultech obchodů 12. listopadu 2007 v Evropě a 13. listopadu 2007 v USA!!!!
Falling Down

2007-08-15

Světová premiéra nové skladby "Falling Down" se nečekaně přehnala na českém rádiu "Expres" právě dnes dopoledne a je to moc a moc povedená skladba!!!!

2007-08-11

Nite Runner: Entertainment Weekly umožnilo na svých stránkách poslechnout si novou skladbu DD "Nite Runner" ve streaming verzi. Klikněte zde a užijte si!

2007-07-07

SET LIST - Live Earth - The Concert for a Climate in Crisis, Wembley Stadium, London, UK!
Planet Earth, Ordinary World, Notorious, Girls On Film. (Všechny set listy jsou zde)
Concert For Diana

2007-07-01

SET LIST - Concert For Diana, Wembley Stadium, London, UK!!!
Sunrise, Wild Boys, Rio. (Všechny set listy jsou zde)

2007-06-29

SET LIST - The Marquee Concert Series, Cork, Ireland!!!
Planet Earth, Hungry Like The Wolf, A View To A Kill, Union Of The Snake, Come Undone, The Reflex, Save A Prayer, Ordinary World, Girls On Film, Serious/Nice, Wild Boys, Notorious/I Wanna Take A Higher, Sunrise, Night Runner, Rio. (Všechny set listy jsou zde)
Red Carpet Massacre

2007-06-29

Red Carpet Massacre = Název nového alba! A je to oficiální! Na oficiálních stránkách kapela potvrdila, že název připravovaného alba bude "Red Carpet Massacre" a vyjde zřejmě na podzim. Už známe i několik názvů nových skladeb, které se na albu objeví:
- Nite Runner (spoluautoři Justin Timberlake a Timbaland), Skin Divers (feat. Timbaland), Red Carpet Massacre, Box Full of Honey, Last Man Standing, The Valley, Falling Down (spoluautor Justin Timberlake). Info: duranduran.com!

2007-06-20

Happy birthday pro Johna Taylora k jeho dnešním 47.narozeninám!!!!!
Live in Hammerstein Ballroom

2007-06-17

SET LIST - Hammerstein Ballroom, Manhattan, New York City, USA!!!
Planet Earth, Hungry Like The Wolf, A View To A Kill, Some Like It Hot/My Own Way, Come Undone, Lonely In Your Nightmare, The Reflex, Save A Prayer, Ordinary World, Girls On Film, Serious/Nice, Union Of The Snake, Wild Boys, Sunrise, Night Runner, Rio. (Všechny set listy jsou zde a video na youtube.com)

2007-06-14

Justin Timberlake se podruhé pouští do spolupráce s Duran Duran a se Simon napsal novou skladbu "Falling Down", na které pracují společně s Timbalandem. Justin k tomu říká: "Začali jsme pracovat na druhé písni, kterou jsem napsal se Simonem," a jedním dechem dodává: "Je to pocta dělat hudbu s těmito lidmi - Duran Duran byli idoly v mém dětství."

2007-06-08

Happy birthday pro Nicka Rhodese k jeho dnešním 45.narozeninám!!!!!
Pixelator

2007-05-29

Kytara Fender® Pixelator, jejíž design navrhnul NICK RHODES jde do veřejné dražby na eBay s vyvolávací cenou 2.500,- Liber, 31. května 2007.
Podle Nickova návrhu je do kytary pod plexy vrstvou instalovaná obvodová deska se stovkou 4-barevných LED diod, které řízené softwarem, svítí v mnoha barvách v pohybu. Aktuálně je naprogramovaná na motivy posledního turné Duran Duran.
Ukázka: deepvisual.com

2007-05-24

Roger Taylor se oženil se svou přítelkyní jménem Gisella Bernales 12.5.2007 na Karibských ostrovech. Moc pěkné fotky najdete na duranitaly.com, které jsou oskenované z časopisu OK! Magazine, který vyšel v UK 22.5.2007!
Los Angeles

2007-05-03

Speciální koncert v New Yorku odehrají Duran Duran 17.června 2007 v Hammerstein Ballroom na Manhattanu. Koncert je speciální tím, že v obecenstvu budou jen členové fan komunity na webových stránkách DuranDuranMusic.com.
Info v angličtině je zde!

2007-05-01

John a Roger společně s Mindi Abdair, Domem Brownem a Michealem DesBarresem zahráli na benefičním vystoupení na Brendwoodské škole v Los Angeles (USA) v sobotu 28.4.2007! Set list:
Planet Earth, The Reflex, It Just Happens That Way (toto je píseň, kterou napsala Mindi s Johnem), My Own Way, Save A Prayer (zpěv Mindi) and Get It On/Some Like It Hot (zpěv Michael).
Info a fotky na dd.com!
Instant Karma

2007-05-01

DD nebudou na kompilaci Amnesty International "Instant Karma: The Campaign to Save Darfur" na pomoc Darfúru!!! Vydavatelé dali přednost před duranovskou verzí "Instant Karma" skladbám interpretů jako např. Green Day, U2, Lenny Kravitz, REM, .... Skladby, které se nevešly na 2-CD budou nabízeny v digitální podobě přes internet a tedy i "Instant Karma", kterou přezpívali Duran Duran!

2007-04-30

Koncert v Irsku? Agentura Aiken Promotions oznámila, že Duran Duran potvrdili datum koncertního vystoupení v rámci série koncertů "Live At The Marquee" v Corku v Irsku, 29.června 2007! Více info v angličtině! Kompletní seznam koncertů najdete zde!
Roger

2007-04-26

Happy birthday pro Rogera Taylora k jeho dnešním 47.narozeninám!!!!!

2007-04-22

John Taylor a jeho žena Gela se v Miláně v Itálii (19.4.2007) zúčastnili promo akce k otevření prvního "Juicy Couture" butiku v Evropě. Klikněte zde pro zhlédnutí video interview pro Sky News Italy.

2007-04-16

Duran Duran vystoupí v Londýně. Na dd.com zveřejnili místo, kde Duran Duran zahrají na připravovaném megakoncertu Live Earth - bude to stadion ve Wembley! Připomínám ještě datum akce - 7.7.2007!
John

2007-04-03

Dům Johna Taylora byl vykraden včera (2.4.2007) v noci. Podle policie se ztratilo několik věcí a dokonce i sejf. Co bylo ukradeno konkrétně zatím nebylo zveřejněno, ale jak to vypadá, vyšetřování probíhá normálním způsobem - otisky, foto dokumentace, ... Informace v angličtině a video od Johnova domu najdete zde!

2007-03-30

Bowieho Duranovská předělávka 'Fame' se objevuje v novém katalogu EMI! Album přezpívaných Bowieho skladeb s názvem Cover to Cover obsahuje zmiňovanou Fame (Duran Duran) a další skladby jako např. Jean Genie (The Dandy Warhols), Starman (Culture Club), Ziggy Stardust (White Buffalo) nebo The Man Who Sold The World (Midge Ure). (více infos)
Andy

2007-03-28

Andy Taylor má 3 nová dema společně se Sonny J Mason. Stahovat a poslechnout si nové kousky můžete zde ...
..:. All Ma People .:.. So In 2 You ..:. Playa .:..

2007-03-26

Amnesty International stojí za vydáním kompilace "Instant Karma: The Campaign to Save Darfur", kterou vydá 12.6.2007 vydavatelství Warner Brothers Records. Na tomto projektu na pomoc Darfuru (Súdán) se podílí více jak 50 světových umělců, kteří nazpívali pro tuto akci písně Johna Lennona. Duran Duran nazpívali skladbu "Instant Karma", kterou zahráli už na svých koncertech v zimě 2005. (instantkarma.org)
Bond

2007-03-19

FOM 2007 se opět vydařilo! Slovenské setkání fanoušků DD v Malackách za účasti i nás Čechů - celkem 3 lidé, bylo letos velmi povedenou akcí i díky revival bandu BOND, ketrý předvedl jeden ze svých nejlepších výkonů. Set list z tohoto večera:
God (Intro), Big Thing, Hungry Like The Wolf, A View To A Kill, Planet Earth, What Happens Tomorrow, Sunrise, Save A Prayer, Union Of The Snake, Notorious, The Reflex, Electric Barbarella, Shadows On Your Side, Last Chance On Stairway, Hold Me, Is There Something I Should Know, The Wild Boys, Careles Memoriess, New Religion, Friends Of Mine, Of Crime And Passion, Anyone Out There, My Own Way, Girls On Film, Rio.
(Fotky - Bond, Fotky - fans)

2007-03-15

DD předělávají nové album! S odchodem Andyho Taylora se kapela rozhodla natočit nové album znovu jen jako čtveřice, tedy bez Andyho přičinění! Touhle dobou už by mělo být snad všechno dokončené! Jen pro zajímavost - Nick Rhodes tvrdí, že by rádi do jedné skladby ještě dívčí hlas a pro tyhle účely pokukuje po zpěvačce Nelly Furtado!!! (contactmusic.com)
Live Earth

2007-02-19

"Live Earth" je obrovský koncert více jak 100 umělců z celého světa, který je plánovaný na 7.7.2007 na podporu světového klimatu! Koncert se uskuteční na všech sedmi kontinentech světa a měl by trvat celých 24 hodin a Duran Duran jsou na seznamu účastníků!
... a ještě pár jmen umělců, kteří přispějí na akci svým uměním: Duran Duran, Red Hot Chili Peppers, Foo Fighters, Snoop Dogg, Lenny Kravitz, Bon Jovi, Sheryl Crow, John Legend, Black Eyed Peas, Akon, .... (článek na fóru dd.cz)

2007-02-16

Happy birthday pro Andyho Taylora k jeho narozeninám!!!

2007-02-13

Friends Of Mine 2007, setkání fanoušků Duran Duran se už klasicky bude konat v Malackách (SK) v tamním klubu Domino, tentokrát 17.3. 2007. Jako host večera vystoupí i revival band ze Slovenska Bond. Důležité informace najdete na dd.sk!!!

2007-02-06

Nové skladby mají jména! Několik názvů nových skladeb, které se mohou objevit na novém albu jsem našel na internetu a jsou to:
"Night Runner" - Duran Duran featuring Justin Timberlake (co-produced by Timbaland)
"Skin Divers" - Duran Duran (co-produced by Timbaland)
"Zooming In" - Duran Duran (co-produced by Timbaland)
"We Got Da Juice" - Duran Duran (co-produced by Dave Ross)
"Diss Me? So Sexy" - Duran Duran
Andy

2007-02-04

Andy Taylor se činní a podle všeho pracuje na svém novém sólovém albu (po opětovném odchodu z DD). Několik jeho demo verzí už koluje po internetu a znějí opravdu dobře. Mezi posledními jsou i instrumentální skladby s názvy "All Night" a "Blaque", které se přiřadily k demo verzím "Come Back" nebo "Warning Signs".

2007-02-02

Skladba "Night Runner" by měl být podle několika zdrojů nový singl Duran Duran z připravovaného alba. Vše je zatím neověřené!
CD1: Night Runner (Single Mix), Traumatised (Dave Ross Remix), CD2: Night Runner (Album version), Night Runner (Dready Dancehall Mix), Night Runner (Ben Hudson Urban Mix)

2007-01-30

Videoklip "RIO" zvítězil v soutěži klipů, které změnily svět! Soutěž pořádala AOL UK. Hlasovat jste mohli zde!
Essential Collection

2007-01-21

The Essential Collection CD vyšlo v oficiální reedici (původně bylo vydáno v roce 2000) 15.1. 2007 v UK. Obsahuje výběr skladeb, které mají souvislost z alby "Duran Duran" a "Rio" z let 1981-83. Seznam skladeb je následující:
1. Girls On Film 2. Planet Earth (Single version) 3. Fame 4. Careless Memories (Single version) 5. Anyone Out There 6. Sound Of Thunder 7. Is There Something I Should Know 8. Like An Angel 9. Hold Back The Rain 10. Save A Prayer (Single version) 11. My Own Way (Single version) 12. Rio (US edit) 13. New Religion 14. The Chauffeur 15. Hungry Like The Wolf 16. Lonely In Your Nightmare 17. Last Chance On The Stairway 18. Make Me Smile (Come Up And See Me) (live)

2007-01-20

Colin Thurston zemřel! Ano, legendární hudební producent Colin Thurston zemřel po vážné nemoci v pondělí 15.1. 2007! Tento producent se podílel na velkém úspěchu prvních dvou alb Duran Duran z let 1981-82, konkrétně alb "Duran Duran" a "Rio"!!!
Rio

2007-01-12

Info z musicsite.cz: Nové album legendárních novoromantiků z Birminghamu by mělo vyjít letos v květnu. Vzhledem k tomu, že kapelu během turné opustil kytarista Andy Taylor, je otázkou, zdali se bude podílet také na novém albu Duran Duran... (díky za info pro: Péťa Bohunovský Jr.)

2007-01-03

Hlasujte pro videoklip "RIO" v soutěži klipů, které změnily svět! Soutěž pořádá AOL UK a "RIO" je k dnešnímu dni na 1. místě se 170169 hlasů!!!! Hlasovat můžete zde!

2007-01-01

Happy New Year Hodně zdraví, štěstí a pohodu se spoustou muziky Duran Duran Vám všem do roku 2007 z celého duranovského srdce přeje Romanduran!
© 1999-2024 Romanduran | Duranduran.cz | Instagram | Code by katemihalikova.cz | Generated: 0.0037s | ↑↑ Top