Duran Duran Czech Republic · http://www.duranduran.cz/

Duran Duran: A Diamond In The Mind (DVD)

Zkrácený záznam (pro TV) koncertu Duran Duran z Manchesteru, UK, 2011. © 2011 Skin Divers
Překlad (titulky) © Pavla Kacbalová, © 2014 Česká televize (ČT Art)

Planet Earth

5:31 Všechny ruce Manchesteru nahoru!
7:08 Teď zahrajeme píseň o úžasném vztahu, který s vámi máme. V některých případech i třicet let. Chci říct ... Víme, kdo jste! Song je o tom, že jediná věc, na níž záleží, se děje právě tady a teď. Protože All You Need Is Now!

All You Need Is Now

12:08 Pro následující píseň potřebujeme, aby všechny ruce v Manchesteru byly nahoře. Ruce nahoru pro píseň The Man Who Stole A Leopard.

The Man Who Stole A Leopard

18:42 Pravdivý příběh.

Girl Panic!

White Lines

31:02 Rádi bychom teď zahráli... Napsali jsme to ve velmi těžkém období, kdy svět byl najednou plný viny a já se vyrovnával se smrtí svého dobrého přítele. Píseň je i o hledání vlastní cesty a o snaze přežít v nelehkém světě. V průběhu let jsem vnímalvšechny ty názory od různých lidí. Někteří píseň chápali jako rozchod s někým milovaným, někteří jako skladbu o někom, koho jsme ztratili. Další v ní vidí způsob, jak se vyrovnat s tím, co se v životě děje. Není to žádná romantika. Během vánočního času, kdy máme okolo sebe rodinu a přátele, je vždy někdo, kdo nám chybí. Takže dnes zahrajeme tuhle píseň pro přátele, kteří nejsou s námi. Tohle je Ordinary World.

Ordinary World

38:04 Johne? Ano, Charlesi? Podívej na ten úžasný dav lidí. Miluju lidi. Jste připraveni tančit? Jste pro si zatancovat? A teď pořádný funky.

Notorious

Sunrise

48:14 Chtěli byste přídavek? Co třeba nějakou ukolébavku?

Wild Boys

Popis: Mrkváče, trvalá a víkendové disko - toť typický český posluchač Duran Duran v době první poloviny osmdesátých let. Kvintet hudebníků z Birminghamu a Londýna tehdy určoval trend. Ovlivňovali populární hudbu, módu, tvorbu videoklipů i koncertních show. Byli megapopulární a je vlastně s podivem, že kolotoč kolem sebe, i přes občasné pády, pauzy a personální změny, vydrželi. Dnes má marka Duran Duran stále blyštivý lesk. Koncertují opět v nejslavnějším složení, až na kytaristu Andyho Taylora, a čerpají ze zásoby velmi, velmi kvalitního repertoáru popových písní. Hodinový sestřih z vystoupení v Manchesteru v roce 2011 je esencí Duran Duran.

© 1999-2024 Romanduran | Duranduran.cz | Instagram | Code by katemihalikova.cz | Generated: 0.0116s | ↑↑ Top